Mieliśmy napisać wypracowanie , no i je napisałam , a nawet dwa . Teraz nie wiem , które dać nauczelce.Myślałam nad tym drugim tylko jak są błędy to byście mogli mi powiedzieć gdzie to bym poprawiła . ;D PROSZE! ;]


Dnia 05,01,2010 w szkole podstawowej nr 3 w Słubicach o godzinie 10:30
odbyły się jasełka przygotowane przez klasę 6c i 6a.Całe przedstawienie
trwało dość krótko , gdyż zakończyło się o godzinie 11:15.Za to Całe przedstawienie opowiadało o przyjściu Jezusa na świat , więc z ogromnąciekawością czekaliśmy , kiedy ta chwila nastąpi. .Wszystkim podobał się ich występ w bardzo radosnym nastroju opowiedzieli o
narodzinach Jezusa.Wszystkim podobał się ten występ został nagrodzony gromkimi brawami .Uczniowie klas 6 bardzo ucieszyli się że został doceniony ich trud .
Warto również wspomnieć , że sala na której były jasełka była ślicznie udekorowana przez
uczniów młodszych klas.Sala miała pięknie przygotowaną szopkę , którą każdy podziwiał , a stroje
Maryji i Józefa były najpiękniejsze.Muzyka była bardzo dostosowana do momentów w przedstawieniu
więc mogliśmy czuć się jak w teatrze.Każdy na pewno przez długi czas nie zapomni tegorocznych jasełek.
Dnia 5 stycznia 2010roku ,w Szkole Podstawowej nr 3 , na sali gimnastycznej o godzinie
10:30 , odbyły się jasełka . Zostały one zorganizowane przez klasy szóste i piąte , a dekoracjami oraz muzyką zajeli się uczniowie klas czwartych.
Na każdym kroku było słychać zachwyt , który był spowodowany dekoracjami , gdyż były
bardzo piękne.Lecz każdemu z dekoracji najbardziej spodobała się stajenka.Zaraz po stajence pdobały nam się stroje aktorów.
Kiedy tylko pani dyrektor skończyła swą mowe , zaczęły się jasełka.Gdy wszedł pierwszy aktor zapadła cisza.Każdy skupił się na przedstawieniu , które było krótkie , ale bardzo dobrze odzwierciedliły narodziny Jezusa Chrystusa.
Po zakończonych jasełkach klasy z widowni ustawili się w pary , aby się nie zgubić.O godzninie 11:15 wróciliśmy do klasy , gdzie zaczęły się rozmowy na temat przedstawienia ,
z którego wróciliśmy.Każdemu bardzo się podobało i chciałby zobaczyć jasełka jeszcze raz.

3

Odpowiedzi

2010-01-27T13:11:03+01:00
  • Użytkownik Zadane
2010-01-27T13:11:58+01:00
Dnia 05.01.2010r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach o godzinie 10:30 odbyły się jasełka przygotowane przez klasę 6c i 6a.Całe przedstawienie trwało dość krótko , gdyż zakończyło się o godzinie 11:15.Za to Całe przedstawienie opowiadało o przyjściu Jezusa na świat , więc z ogromną ciekawością czekaliśmy , kiedy ta chwila nastąpi. .Wszystkim podobał się ich występ, gdyż w bardzo radosnym nastroju opowiedzieli o
narodzinach Jezusa.Wszystkim podobał się ten występ został nagrodzony gromkimi brawami .Uczniowie klas 6 bardzo ucieszyli się, że został doceniony ich trud .
Warto również wspomnieć , że sala na której były jasełka była ślicznie udekorowana przez
uczniów młodszych klas.Sala miała pięknie przygotowaną szopkę , którą każdy podziwiał , a stroje
Maryji i Józefa były najpiękniejsze.Muzyka była bardzo dostosowana do momentów w przedstawieniu
więc mogliśmy czuć się jak w teatrze.Każdy na pewno przez długi czas nie zapomni tegorocznych jasełek.5 stycznia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 3 , na sali gimnastycznej o godzinie
10:30 , odbyły się jasełka . Zostały one zorganizowane przez klasy szóste i piąte , a dekoracjami oraz muzyką zajęli się uczniowie klas czwartych.
Na każdym kroku było słychać zachwyt , który był spowodowany dekoracjami , gdyż były
bardzo piękne.Lecz każdemu najbardziej spodobała się stajenka.Zachwycające były również stroje aktorów.
Kiedy tylko pani dyrektor skończyła swą mowę , zaczęły się jasełka.Gdy wszedł pierwszy aktor zapadła cisza.Każdy skupił się na przedstawieniu , które było krótkie , ale bardzo dobrze odzwierciedliło narodziny Jezusa Chrystusa.
Po zakończonych jasełkach klasy z widowni ustawili się w pary , aby się nie zgubić.O godzinie 11:15 wróciliśmy do klasy , gdzie zaczęły się rozmowy na temat przedstawienia ,
z którego wróciliśmy.Każdemu bardzo się podobało i chciałby zobaczyć jasełka jeszcze raz.PS. Pierwsze jest lepsze ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-27T13:19:30+01:00
Na twoim miejscu także wybrałabym to drugie, ponieważ jest ciekawsze i bardziej barwniejsze. Jedyny błąd, który może zwracać uwagę to powtarzające się wyrazy "dekoracje". Może zastąp je na, np.:
( Na każdym kroku słychać było zachwyt spowodowany wystrojem sceny, która była piękna.)
w zdsaniu następnym możesz ominąć ten wyraz, np.: Lecz każdemu najbardziej podobała się stajenka.

Oczywiście nie musisz kierować się moimi spostrzeżeniami, ale jeśli ci pomogą, to miło było pomóc. Nie mam zastrzeżeń to reszty tekstu.