Odpowiedzi

2010-01-27T14:36:56+01:00
Drogi (a) ...(imię) data, miejscowość


Wczoraj przeżyłam wspaniałą przygodę . Jest to dość krępująca sprawa , więc proszę o dochowanie tajemnicy . Podczas mojego spaceru z Marcinem ( moim chłopakiem ) wiatr tak zawiał , że porwał mi tort , który upiekłam dla niego i spadł mu na twarz . Myślałam , że zapadnę się pod ziemię . To była totalna porażka . Jakby tego było mało , gdy poszliśmy później do romantycznej restauracji pochyliłam się nad nim i ... kichnęłam mu w twarz . Nie nawidzę wiatru . Od tego czasu już nie spotkałam Marcina. Nie wiem jakbym spojrzała mu teraz w twarz .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-27T14:48:41+01:00
Drogi Bracie!
Piszę do Ciebie ponieważ w poprzedni weekend wydarzyła mi się przygoda, której nie zapomnę.
A zaczęło się od tego, że siedziałem sobie na łące pod drzewem i rozmyślałem. Nagle zerwał się ostry wiatr. Ku mojego zdumienia zacząłem unosić się. Szybowałem wyżej i wyżej, aż w końcu uniosłem się tak wysoko, że zobaczyłem małą wysepkę, do której się zbliżałem. Okazało się że to jest kraina wiatrów. Każdy wiatr ma tu prace. Te małe i te duże. Każdy jest gdzieś wzywany. Ja poszedłem do króla, który nazywał się Cyklop. Powiedział, że na jego wyspie nie ma dla mnie miejsca i że znalazłem się tu, bo mają jednego łobuza, który ciągle się psoci, i przeniósł mnie właśnie tutaj. Jeden ze strażników króla odprowadził mnie na ziemie i wszystko dobrze się skończyło.
Ta przygoda była fascynująca. Z dumą będę się chwalił co mi się przydarzyło. Szkoda drogi bracie, że Cię ze mną nie było.