MYŚLĘ ŻE...


Prześladowania z powodu koloru skóry,wyznawanej religii czy poglądów stanowią ciemną kartę w historii ludzkości. dlaczego ludzie powinni się tego wstydzić? odpowiedz w co najmniej 5 zdaniach.

Z góry Dziękuję :)

pilnie proszę o odpowiedz :(

2

Odpowiedzi

2010-01-27T15:59:59+01:00
Mysle ze ludzie nie powinni byc przesladowani przez innych ludzi z powodu wyznania, koloru skóry, itp. Kazdy człowiek wyznaje taka religie w jaka wiezy i nikt nie powinien ich przesladowac za to. Oraz nikt nie powinien przeslaodwac z powodu skóry,poniewaz to nie jest jego wina z jakim kolorem skróy sie urodził.Kazdy powinien sie wstydzin za przesladowanie innych poniewaz nikt nie jest idealny. Duzo ludzi wyznaje inne poglady oraz ma inne zdanie na pewien temat .

2 5 2
2010-01-27T16:06:58+01:00
Nie można ludzi dyskryminować tylko z powodu kolorytu skóry lub religii ponieważ są oni tacy jak my. Co więcej mają ciekawą historię, którą warto poznać. Ludzie powinni się wstydzić nietolerancji gdyż prowadzi do nazizmu, a w konsekwencji istnieniu takich ludzi jak Hitler czy Stalin. Dzielenie społeczeństwa z powodu religii czy rasy powoduje bunt lub agresję, a przecież wystarczy poznać kogoś o innej narodowości, żeby zrozumieć jego wartość. Są to ludzie po prostu zmuszeni do życia w naszym kraju.
2 5 2