1. własnie wróciłaś z wakacji .Napisz list do korespondencyjnego koleg ,opisując co robiłaś w czasie wakacji.wzoruj sie na ćwiczeniu 5 ze strony 68.
(blockbuster 2)

pliska to na jutro. xd
i jak byście mogli to odrazu z tłumaczeniem ;^^

z góry dzienki :*

1

Odpowiedzi

2010-01-30T14:03:22+01:00
Hi Leo!
I was on holiday in Madrit as you know. I would like to tell you what I did;) Madrit is a beautifull place. I love it. The weather was sunny and there was really boiling. But I like this type of weather. All the time I play volleyball, football, I dance on discos and sing for KARAOKE. People were so nice and I was happy. I met new friend. His name is Mark. I have his number for mobile phone so I will call him.
What about you? How are you? Where were you?
See you oon.
XYZ

Licze na NAJ!;)

Cześć Leo jak wiesz byłam na wakacjach w Madrycie. Chce Ci opowiedziec co tam robilam. Madryt to piekne miejsce. Podoba mi sie. Pogoda była słoneczna i tam bylo naprawde goroco (upalnie) Ale ja lubie taki typ pogody. Cały czas gralam w siatke pilke nozna tanczylam na dyskotekach i spiewalam dla karaoke. Ludzie byli naprawde mili i bylam szczesliwa. Poznalam nowego przyjaciela. Nazywa sie Mark. Mam jego numer komorki wiec bede do niego dzwonic. Co u Ciebie? Jak sie czujesz? Gdzie byłeś? Do zobaczenia wkrotce. XYZ
1 5 1