Odpowiedzi

2010-01-27T15:55:36+01:00
3 lata temu poznałam dziewczynę która miała na imię Ania i miał 16 lat była ona zamknięta w sobie więc podeszłam do niej i zaczęłyśmy rozmawiać. Nagle zaczęła mi mówić o tym co się stało gdy miała 13 lat.Gdy była sama w domu ktoś zadzwonił do jej domu i powiedział że jej babcia którą tak kochała nie żyje. Dziewczyna była w rozpaczy powiedziała o tym rodzicom oni też się załamali ale zaczęło organizować pogrzeb. Miesiąc po pogrzebie ukochanej babci działa się różne dziwne rzeczy: kwiatki spadały z okien , światło zapalało się samo. Aż pewnej nocy ktoś ściągną z łóżka Ani pościel obudziła się i zobaczyła tam swoją babcie powiedziała jej że u niej w domu są ukryte pieniądze i że musi to załatwić w ciągu 6 dni bo jak nie to ona się zemścić
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-27T16:06:01+01:00
One day I went for a walk with the dog. Returning home, I noticed on a nearby meadow green point. My heart beat harder. Pressed leash with Minnie. Point began to descend, was increasing. I noticed the window, and after a moment his face. It has got one eye in the middle of the face, it was the nose, and at the very bottom of his mouth was. Then I began to run. Point flew behind me. Only when I went home, had disappeared. It was a UFO !

Pewnego dnia poszłam na spacer z psem. Wracając do domu zauważyłem, na zielonej łące w pobliżu punktu. Moje serce biło mocniej. Prasowane smycz z Minnie. Punkt Bega zejść, rosło. Zauważyłem, okna, a po chwili jego twarz. Posiada jeden eyw połowie twarzy, to z nosa, a na samym dnie jego usta. Potem Bega uruchomić. Punkt przelatywały za mną. Dopiero gdy wróciłem do domu, zniknęła. To było UFO!

Mam nadzieje, że pomogłam. xD(::)Dx