Cześć..

pomożecie z historii . ?

daje max za dobre odp .

; )) .

Notatkaa . : ( . w miejscu tych kropek trza uzupełnić . )

Rywalizacja o władzę Imperium Rzymskiego przyczyniła się do wybuchu licznych wojen ............. , które osłabyły kraj . W 395r. cesarz ............. podzielił państwo na dwie części. Powstało wówczas cesarstwo ................. i .................. .
Najazd plemienia .............. zapoczątkował wielką wędrówkę ludów zamieszkujących Europę. Atgaki barbarzyńców doprowadziły w.............. w. do ............. pozbawił tronu cesarza Romulusa Augustulusa. Datę tę uważa się za umowny koniec .............

2

Odpowiedzi

2010-01-27T16:56:38+01:00
Rywalizacja o władzę Imperium Rzymskiego przyczyniła się do wybuchu licznych wojen po władzą Spartakusa , które osłabyły kraj . W 395r. cesarz Spartakus podzielił państwo na dwie części. Powstało wówczas cesarstwo Wschodnie i Zachodnie .
Najazd plemienia Germanów zapoczątkował wielką wędrówkę ludów zamieszkujących Europę. Atgaki barbarzyńców doprowadziły w 341 w. do pozbawił tronu cesarza Romulusa Augustulusa. Datę tę uważa się za umowny koniec Imperium Rzymskiego.
3 3 3
  • Użytkownik Zadane
2010-01-27T17:05:23+01:00
Rywalizacja o władzę Imperium Rzymskiego przyczyniła się do wybuchu licznych wojen .......Domowych...... , które osłabyły kraj . W 395r. cesarz ......Honoriusz....... podzielił państwo na dwie części. Powstało wówczas cesarstwo ........Zachodnie......... i ........Wschodnie.......... .
Najazd plemienia ......Germanów........ zapoczątkował wielką wędrówkę ludów zamieszkujących Europę. Atgaki barbarzyńców doprowadziły w.......341....... w.do ......Odoakr....... pozbawił tronu cesarza Romulusa Augustulusa. Datę tę uważa się za umowny koniec ......Imperium Rzymskiego.......
3 4 3