Opisz swoje ulubione miejsce znajdujące się w najbliższej okolicy.Możesz wykorzystać poniższe wskazówki.
tekst ma się zkładać z 3 części:
1.wstęp(przedstawienie opisywanego miejsca)
2.rozwinięcia(opis tego miejsca)
3.zakończenie(uzasadnienie dlaczego akurat to miejsce.
użyj:przymiotników,określeń kolorów,określeń kształtów,porównań,wyrazów gdzie się to znajduje np.pod nieco dalej
moje ulubione miejsce to park.proszę o szybką odpowiedź to na 28.01 plis

3

Odpowiedzi

2010-01-27T17:27:59+01:00
Moim ulubionym miejscem jest park. Znajdujący się w Ostaszewie, koło Kościoła.
Jest to miejce wyjątkowe. Często tam chodzę, ponieważ mam z niego miłe wspomnienia. Są tam zielone, ładne ławki, kolorowe zjeżdzalnie dla dzieci, piaskownica i bieżnia. Wszystko tam jest takie piękne. Te drzewa latem, kwiaty i głosy cieszących się dzieci. To miejsce jest "magiczne". Miło popatrzeć jak dzieci biegają po okrągłej bieżni, na około której są piękne drzewa. Małe dzieci bawiące się w piasku.
Bardzo lubię to miejsce. Często chodzimy tam razem z moją przyjaciółką. Nie widziałam piękniejszego i wspanialszego miejsca. Te kolory, te dzieci. Kocham ten widok..

Możesz coś dodać ;p;p
22 3 22
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-27T17:31:29+01:00
Miejsce w którym najbardziej lubię przebywać to park. Zawszę chodze tam po szkole z przyjaciółmi, aby pośmiać się lub odpocząć po nauce. Lecz czasami chodzę też tam sam.
Park obiega kamienisty, beżowy murek. Do wejścia prowadzi kamienista droga. Bardzo lubię chodzić "dróżkami parkowymi". To mnie odpręża. Obok dróżek i drewnianych, zielonych ławek, znajduje się miejsce, gdzie bawią się młodsze dzieci. Na szczęście, często nie słuchać ich rozmów, krzyków i zabawy, ponieważ ławki sa dalej osadzone. W parku, znajduje się tez niewielka restauracja, gdzie jem obiad, kiedy rodzice są w pracy. Mimo, że jest niewielka, to i tak sprawia wrażenie przytulnej. W lecie, zawsze wybieram sie tam z przyjaciółmi i urządzamy sobie piknik.
Czuję, że park, to najlepsze miejsce pod słońcem. Nie wiem, co bym bez niego zrobił. Bardzo lubię w nim przebywać i odpoczywać.
Może którko, ale miej pewność że sama to pisałam ;)
69 4 69
2010-01-27T17:36:45+01:00
Moim ulubionym miejscem jest park, ma duzo drzew i kwiatów. Siedząc na ławce widze duzo ludzi z psami lub dziećmi. Lubie wsłuchiwać sie w szum drzew i patrzeć na wiewiórki. Czasami chodzę dróżkami tam gdzie mnie nogi poniosą. Lubie to miejsce ponieważ ma w sobie coś magicznego, tyle kolorów i zapachów kwiatów, gdzie nigdzie indziej tylu nie bedzie , to miejsce jest najleprze
16 3 16