Odpowiedzi

2010-01-28T00:43:13+01:00
Śmigłowiec TOPR ewakuował z Zębu koło Zakopanego osiemnastoletnią narciarkę. Z wyciągu urwało się koło napędowe, które z impetem uderzyło w dziewczynę. Nastolatka będzie żyła.
W chwili zerwania liny, 18-letnia narciarka, mieszkanka Zębu, znajdowała się w okolicy górnej stacji. Koło zwrotne wyciągu z dużą siłą uderzyło w dziewczynę, która doznała urazu kręgosłupa i głowy. Nastolatkę natychmiast przewieziono śmigłowcem do zakopiańskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Już w lutym 30-letni Scott Moore zostanie... mamą. Amerykanin jest drugim na świecie mężczyzną, który zaszedł w ciążę i urodzi dziecko

Haiti umiera
Miliony ludzi bez wody, jedzenia i kontaktu ze sobą, czekają na pomoc. Dla tych, którzy przeżyli i dla tych, którzy o życie walczą pod gruzami. Zabitych liczy się już w dziesiątkach tysięcy. Rannych w setkach. Budować trzeba wszystko, nawet sale operacyjne. Dwa dni po trzęsieniu ziemi na Haiti nie działała żadna. - W ciągu minuty od wstrząsu kurz uniósł się nad miastem jak koc. Zasłonił światło - mówią ci, którzy przeżyli. Świat próbuje pomóc.