Zredaguj przemówienie na temat bohaterstwa polskich lotników.
ZREDAGUJ. MINIMUM STRONA A5(OD ZESZYTU)
Podkreślam, bo przed chwila dostałam następujące odpowiedzi:
"staramy sie żeby była dumna z nas polska robimy co w naszych rękach .I jak naj naj lepiej.pozdrowiamy całom polskę
"
i
"napisz ze byli dzielnii itd po za tym to google "
w takich wypadkach zgłaszam spam lub uznaję odpowiedź jako błędną. Z góry dzięki:)

3

Odpowiedzi

2010-01-29T16:00:14+01:00
Jak wiecie Polscy lotnicy podczas II wojny światowej byli uznani za najlepszych lotników. To oni, wyjechali na obczyznę, by pomóc też innym. Chodź trwoga zalewała im serca, nie patrzyli na nią. Mogli zostać nazwani "uciekinierami, zdrajcami, emigrantami" ale nie bali się tego. Chęć pomocy innym wygrała. I tak o to wspominamy bohaterów, którzy zasłużyli sobie na wielbienie. Cała Polska powinna o Was pamiętać, o Waszym bohaterstwie, uporze.
17 4 17
2010-01-29T17:25:53+01:00
Polacy ... Hmm nie słychać o nich tak wiele jak np. o anglikach czy francuzach . Ale ich odwaga . Bardzo często przekracza granice normalności . Lotnicy polscy . Oni są bardzo odważni . Gdy codziennie podejmują decyzję , gdy wsiadają do samolotu , czy znajdują się na wysokości .
Zawsze wiedzą co zrobić . I nawet gdy nastąpi mała awaria . Nie poddają się ! Walczą do końca .. Czasami nawet aż do śmierci . Takich ludzi jest niewiele . Większość poddałaby się . Polscy lotnicy , są bardzo bohaterscy ! Starają się ratować innym ludziom życie , narażając na to siebie . I to w bardzo wielu przypadkach . Wcale nie zdziwiłabym się gdyby to lotnicy uratowali np. Tonącego człowieka na środku morza . Ludzi z palącego budynku . Itd .
Na prawdę . Polska powinna być wdzięczna takim ludziom .
Więc powiedzmy to razem . DZIĘKUJEMY !
20 4 20
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-29T20:29:50+01:00
Jak wiadomo wszystkim Polacy to waleczny naród. Nigdy się nie poddają! I tacy byli Polscy lotnicy w czasie 2 wojny światowej( dywizjon 303)Odznaczyli się wyjątkowym męstwem i walecznością. Strącili wiele maszyn przeciwnika. Dostali medale, dostali ordery, ale większość Europejczyków,poza Polakami, już tego nie pamięta! Przypisują sobie wszystko. Francuzi twierdzą że Hitler jako pierwszą zaatakował militarnie Francję, co jest kłamstwem. Nasi lotnicy tak się narażali w bitwie o Anglię a dostali tylko przysłowiowe ˝5 minut˝,a nawet 2 minuty. Lecz my jko spadkobiercy naszych przodków możemy być z nich dumni.
21 4 21