Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T01:13:19+01:00
Był późny wieczór, siedziałam przy kominku i czytałam książkę, nagle usłyszałam odgłos tłuczonego szkła, dobiegający z drugiego pokoju. Przestraszyłam się, gdyż nikogo z rodziny nie było akurat w domu. Złapałam miotłę i latarkę, i powoli ruszyłam. Otworzyłam drzwi, i zapaliłam światło, na stole stała maszyna do pisania. Zdziwiło mnie to strasznie, gdyż byłam pewna że nikt z rodziny nie posiadał takiego urządzenia. Zaciekawiona, usiadłam i zaczęłam pisać. Napisałam: "Pewnego dnia rozpętała się burza...", nagle moje ciało przeszedł zimny dreszcz, i za oknem coś błysnęło, po chwili usłyszałam grzmot. Zdziwiłam się strasznie gdyż od kilku miesięcy nie było żadnych burz, a w pogodzie nie zapowiadali żadnych burz.
Wstawiłam wodę na herbatę, i usiadłam do dalszego pisania.Po chwili zastanowienia, zaczęłam pisać: "Pewnego dnia, młoda dziewczyna siedziała sama w domu, po jakimś czasie usłyszała pukanie do drzwi, były to jej koleżanki które przyszły na pidżamową imprezę." Usłyszałam pukanie do drzwi, gdy wyjrzałam przez lufcik, nie mogłam uwierzyć własnym oczom to były moje koleżanki w pidżamach, wpuściłam je i bawiłyśmy się całą noc. Zasnęłam nad ranem, miałam dziwny sen: Mężczyzna ubrany na biało ostrzegał mnie bym nie igrała z przeznaczeniem, obudziłam się, i zignorowałem ten sen.
W tym czasie moje koleżanki bawiły się maszyną, po pokoju chodził Brat Pitt, i inni aktorzy z Holywood.
Odepchnęłam je od tego ustrojstwa, maszyna nagle zaczęła płonąć, i wyszła z niej postać z mojego snu. Dom zaczął płonąć, postać zaczęła się śmiać, postać przemówiła: Nie posłuchałaś mojego ostrzeżenia, więc teraz ten świat zostanie zgładzony, w tym domu rozpocznie się apokalipsa, i znikł.Przeraziłam się, zebrałyśmy się z koleżankami do kupy i uciekłyśmy z płonącego domu, na niebie było widać jak z nieba spadają meteory,to było straszne. Uklękłam i zaczęłam się modlić, po chiwli koleżanki zrobiły to samo, nagle płomienie ustały, usłyszałyśmy głos:
Widzę że żałujecie tego co zrobiłyście, więc wam wybaczam, ale następnym razem już nie będzie tak łatwo, i wszystko wróciło do normy.
To było najstraszniejsze wydarzenie w moim życiu.


Mam nadzieje że się podoba:D
Pozdrawiam:)

Mam nadzieje że się podobało:D
Pozdrawiam:)
1 5 1