Odpowiedzi

2010-01-28T13:59:15+01:00
Coś podobnego napisz :) (bo to jakby streszczenie wypracowania)
moi rodzice są najlepsi na świecie... kocham ich bo jesteśmy bliską rodziną. cenię ich, szczególnie mamę, która mnie urodziła, a jeszcze wcześniej dała mi życie. dziękuję jej za to wszystko, co dla mnie zrobiła... nigdy nie zamieniłabym jej oraz taty na innych rodziców, ponieważ się przywiązałam, ale i kocham ich najmocniej na świecie, ponieważ mam ich tylko jednych, a jeśli czasem jestem niegrzeczna to zaraz idę i ich przepraszam od razu, bo wtedy zdaję sobie sprawę, że jak umrą to już nigdy ich nie zobaczę... chyba, że w niebie...

POWODZENIA xD

(pisałam w r.żenskim)
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-28T14:01:12+01:00
Moi kochani rodzice są wyjątkowo wyrozumiali i pomocni. Zawsze starają się mnie wyciągnąć, nawet z tych najgorszych problemów. Swoich opiekunów cenię najbardziej za ich poczucie humoru. Nie wiem jakim cudem, jednak zawsze potrafią mnie rozśmieszyć. Ich uśmiechy na twarzach powodują, że ja również staje się radosna. Ta magia rodzinna łączy nas wyjątkową siłą. Moi rodzice charakteryzują się niezwykłym zrozumieniem. Mając jakiś problem, w miarę możliwości pomagają mi się z nim uporać. To naprawdę szlachetne. Jak widać, nie wszyscy rodzice są przemądrzałymi staruszkami. Moi są wyjątkowi, dlatego kocham ich nad życie.
5 3 5
2010-01-28T14:01:26+01:00
Moi rodzice są niesamowici ! Cenię ich za to , że są . Zawsze mogę na nich liczyć i nigdy mnie nie zawodzą . Wiele im zawdzięczam . Gdyby nie oni nie byłoby mnie i nie mogłabym robić tak wielu wspaniałych rzeczy jak np. spotykać się z przyjaciółmi . Rodzice zawsze dbają by nie zabrakło mi jedzenie , ubrań ... Nie pozwalają mi na nudę . Wiem , że nigdy mnie nie opuszczą i za to ich kocham .
1 5 1