Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-28T14:40:46+01:00
Na wstępie listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Piszę do Ciebie, ponieważ mam nietypowy temat do rozmowy. Za chwilę się o tym przekonasz.

Ostatnio dużo rozmawialiśmy na lekcji religii o dziele stworzenia. Doszłam do wniosku, że sam człowiek miał na niego gigantyczny wpływ. Dlaczego? Już tłumaczę. Jak sama wiesz, Bóg, już na samym początku stworzył ludzi. Dzięki nim rozpoczęło się życie, funkcjonowanie. Myślę, że gdyby nie inicjatywa Boga nie byłoby nas. Pierwsi ludzie zapoczątkowali życie naszemu społeczeństwu. Dzięki nim, istniejemy. To naprawdę niezwykłe. Myślę, że gdyby Bóg uznał za najwyższą istotę zwierze, to właśnie ono przeważałoby na dzisiejszym świecie. Jak widzisz, człowiek miał duży wpływ na początki ludzkości.

Myślę, że poprzesz mnie w powyżej przytoczonej sprawie. Odpisz mi, co o tym sądzisz. Pozdrawiam
..............................................
2010-01-28T16:39:35+01:00
Cześć Marek!
Jak siemasz?Co tam w Wilnówku?
Pisze ponieważ w ostatnim liście,znalazłem wontek o udziale człowieka w dziele Boga.P.Katechetka nam to tłumaczyła a ja chce to wytłumaczyć tobie...Bóg stworzył nasz piękny świat drzewa,kwiaty,góry lasy.To nasz wybór co z tym zrobimy
lecz powinniśmy dbać o dobra otrzymane od Boga.Dbać o środowisko,świat.Nie wyrzucać paczek po chipsach,puszek po coli na ziemie...Wielu ludzi myśli że to nie grzech ale jest wręcz przeciwnie.
Myślę że wyjaśniłem ci choć trochę tę sprawę.

Pozdrawiam
(twoje imie;))


Prosze myślę że to wystaeczy...:)