Prosze o przetłumaczenie na Polski ale nie z translatora proszę o pomoc:

Every four years the world watches the Olympic games, which starts when somebody from the host country carries a torch into the stadium and lights the flame in the opening ceremony. The flam continues to burn throughout the games until it is extinguished in the closing ceremony. It is a traditional that started in ancient Greece , when a fire burnt throughout the ancient Olympic, but it wasn't introduced to the modern games until 1928.
The Olympic torch is lit many months before the opening ceremony at Olympia the site of the ancient Olypics in Greece. Eleven women take party and one of them lights the torch from the sun using a special mirror. After this there is a ceremony in the Athenian Panathinaiko Stadium where the Athens city authorities deliver the torch on the official of the host city

2

Odpowiedzi

2010-01-28T15:27:46+01:00
Co każde cztery lata cały świat ogląda igrzyska olimpijskie. Które zaczynają się gdy ktoś z państwa będącego ich gospodarzem zapala płomień. Płomień pali się przez wszystkie konkurencje i nie zostaje zgaszony aż do kończącej ceremonii. Ogień płonie przez wszystkie konkurencje aż do tej która zakańcza igrzyska. To tradycja która rozpoczęła się w Starożytnej Grecji a do nowoczesnych igrzysk dotarła dopiero w 1928 roku. Latarnia zapalana jest wiele miesięcy przed właściwymi igrzyskami, tak jak w starożytnej Grecji. Jedenaście kobiet wyprawia przyjęcie i jedna z nich zapala latarnię dzięki słońcu używając specjalnego lusterka. Zaraz po tym odbywa się specjalna ceremonia w Atenach w Panathenaiko Stadium skąd ateńczycy dostarczają pochodnię/latarnię miastu które będzie gospodarzem w tym roku.
2010-01-28T15:29:40+01:00
Cztery lata temu świat oglądał Olimpijską gre. Gdy się rozpoczeło gospodarz zaplil płomień i rozpoczął ceremonie.Płomień pali się do dom końca ceromoni. To jest tradycja zaczela się w Grecji kiedy paliło się Ale to nie było przedstawiane współczesne przed 1928. Olimpijski pochodnia jest zapalana wiele miesięcy przed orwarciem ceremoni w Grecji.11 kobiet ustawiają sie po jednej stronie naświetlają stadion używają do tego specjalnego lustra po ceremoni stadion w Atenach miejskei organy wladzy dostarczają pochodnie gospodarzowi.