Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T15:33:40+01:00
Bajecznie ... cisza ,, relaks , odpoczynek... ,,W górach jest wszystko co kocham,,
W każde wakacje staram się jechac w moje ulubione miejsca . W górach byłam już kilkanascie razy , jednak nie moge zapomnieć tych widoków , tej ciszy i chcę tam ciagle wracać . Zawsze gdy tam jezdze czuję z moje zycie bedzie zwiazane z górami . Moze kiedys przezyje ciekawe przygode ?? Poznam wielu przyjaciól o ej samej pasji ?? Ale to wsyzskto przedemną.
2010-01-28T15:41:45+01:00
W górach jest wszystko co kocham ! Uwielbiam górskie powietrze spacery po szczytach a w szczególności górskie widoki . Sama pochodzę z Zakopanego lecz przeprowadziliśmy się do Poznania .Co roku na wakacje i ferie wyjeżdzamy tam do naszej bliskiej rodziny i spędzamy tam cały wolny czas, urlop taty. Razem z kuzynkami i ciocia wstajemy raniutko i idziemy na narty , a rodzice dochodzą do nas po południu . Póżniej idziemy pozwiedzać miasto , zobaczyć jak wszystko sie,zmieniło od poprzedniego pobytu. Następnie idziemy w góry . Zawsze korzystamy z kolejki linowej a na dół idzie my na pieszo.
Ale w wakacje,kiedy jest ciepło, idziemy na pieszo do góry i potem schodzimy na dół.I tak mijają nam ferie , wakaje czy święta. <liczę na najlepszą>