Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-29T14:18:19+01:00
Pewnego słoneczngo wakacyjnego dnia , przyszła do mnie moja koleżanka Marta powiedziała natychmiast że jedzie z rodzicami nad jeziorko , zaproponowała mi żebym z nią pojechała. Zgodziłam się. Szybko poszłam po strój kąpielowy ręcznik i inne różne rzeczy. Gdy już dotarliśmy na miejsce wraz z jej rodzicami . Ne zastanawiając się wskoczyłyśmy do wody. Zaczęłyśmy budować nie wielką tamę z kamyczków które znajdowały się na dnie wody. Po jakimś czasie znudziło to nam się i Marta zaproponowała pływanie. Nie umiałam pływać , udawałąm że tego nie słyszałąm ale Marta ponownie powtórzyła propozycję. Po kilku minutach milczenia przyznałąm się jej że nie umiem pływać , Marta uśmiechnęłą się i powiedziałą że jak chcę to mnie nauczy. Poszłyśmy na głębszą wodę . Było mi zimno bałam się woda była ciemna i wogóle nie było widać dna ale ,,udało mi się pokonać tą trudność"
Marta nauczyła mnie pływać trzymała mnie. Pływałyśmy do końca dnia było naprawdę super! Nigdy nie zapomnę tego dnia , był on najwspanialszym dniem w moim życiu.


Mam nadzieję że pomogłam . Ja też musiałam takie coś napisać tylko że na sprawdzianie , i napisałam właśnie o tym. Jak chcesz to imię tej koleżanki możesz sobie ewentualnie zmienić.