Zad.1
PLAN USTNEJ WYPOWIEDZI
a)autor i tytył książki,
b)tematyka,
c)uzasadnienie wyboru ksiązki-twoje wrażenia(3),
d)zachęta skierowana bezpośrednio do kolegów

Prosze pomocy to na jutro i na ocene prosze o pomoc

Jak by to byly opowiesci z Narnii bylo by super prosze daje 5 gwiazdek
Albo jakas fantastyczna inna ale najlepiej Narni :d prosze o pomoc ;)

2

Odpowiedzi

2010-01-28T17:42:00+01:00
Książka godna polecenia jest książka pt. "Opowieści z Narni" C. S. Lewisa.
Pierwsza część zatytułowana "Lew, czarownica i stara szafa" opowiada historie dzieci: Zuzanny, Łucji, Piotra i Edmunda. Przekraczają wrota do magicznego świata, przechodząc przez stara szafę profesora Kirke'a. Poznaja Białą Czarownicę i krainę wiecznej zimy.
Naprawdę warto tę książkę przeczytać. Przeżyć te wszystkie przygody razem z nimi. Napewno wpadnie Wam do gustu.
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T17:54:10+01:00
Zapewne słyszeliście o genialnej książce fantasy ''Opowieści z Narnii'. To wspaniałe dzieło sworzył mój mistrz - Clive Staples Lewis.
Owa książka opowiada o dzieciach, które odkrywają nowy, magiczny świat, gdzie zwierzęta potrafią mówić, a dobro walczy ze złem. [ten fragment rozbuduj trochę, bowiem nie czytałam tej powieści ;>]
Pewnie zastanawiacie się dlaczego wybrałam tę książkę. Otóż jako nieliczna z lektur, naprawdę mi się spodobała. Każdy rodział trzymał w napięciu, opisy postacii i tamtego świata nadawały tej książce charakteru, zwiększały mą wyobraźnię. Pan Lewis to prawdziwy geniusz. Barwny styl, jakim owe dzieło zostało napisane zachęcał do czytania, naprawdę.
Drodzy koledzy, zamiast siedzieć przed monitorem bądź telewizorem sięgnijcie po tę książkę. Gwarantuję, że warto. Zmienicie swe nastawienie do prozy, gdy przeczytacie to dzieło.

24 4 24