Obejrzyj swój ulubiony film, zwracając uwagę na środki wyrazu. Następnie napisz list, w którym przekonasz koleżankę lub kolegę, że warto zobaczyć wybrany przez Ciebie film, gdyż jest on prawdziwym dziełem sztuki.

Błagam pomóżcie mi no dzisiaj to potrzebuje i to ma być dość długie ale nie za długie.

1

Odpowiedzi

2010-01-28T17:56:20+01:00
Hej ;)
Pisze do Ciebie by opowiedzieć Ci o filmie który ostatnio obejrzałam. Od czasu gdy usłyszałam o nim po raz pierwszy zdążyłam zobaczyć go juz kilka razy. Zawarta w nim historia poruszyła mnie dogłębnie. Chciałabym, żebyś i ty go obejrzała bo naprawdę warto.
Film o którym mówię nosi tytuł "Labirynt Fauna" i jest dziełem hiszpańskiego reżysera Guillermo del Toro. Opowiada historię małej dziewczynki zagubionej w brutalnym świecie w którym przyszło jej żyć. Trudno jest jej znieść surowość ojczyma, dlatego ucieka w świat własnych fantazji. Pewnego dnia odkrywa tajemniczy labirynt i poznaje baśniowego Fauna. Stwór rozpoznaje w niej księżniczkę krainy której grozi zagłada. Dziewczynkę czekają 3 zadania, które mają sprawdzić jej nieśmiertelność. Cała opowieść przeplatana jest brutalnymi scenami wojny, toczącej się równolegle. Zakończenie filmu jest szokujące! Nie będę Ci go jednak zdradzać ;) Polecam Ci go z całego serca, film jest prawdziwym dziełem sztuki, na pewno Cię wciągnie.
Do zobaczenia ;)
18 4 18