Odpowiedzi

2010-01-28T20:20:05+01:00
"Łono natury"

Zamykam oczy... Staram się zasnąć, odpłynąć w krainę marzeń, odizolować się od rzeczywistości. Odbiegam od tego wszystkiego ii...
Widzę bajkowy las, otoczony polami barwnych, radosnych kwiatów. Połyskujące w słońcu płatki stokrotek, lśniący błękit. Krajobraz malowany żywą zielenią ogarniającą wszystką florę i faunę... Szemrzący potok, śpiewający piosenkę losu, której towarzyszy roznoszony echem świergot ptaków. Cykanie świerszczy, szykujących się do nocnego koncertu. Jasny blask słońca, rozświetlający ciemne zakamarki lasu, zamieniający wszystko w szczęśliwą, wymarzoną bajkę.
Zwierzęta spacerujące po ściółce leśnej, roznoszące nowinę nadejścia wiosny. Cudowne żyjątka, wychodzące ze swoich norek. Otwierające swoje oczy, by powrócić do życia toczącej się radości niesionej przez tą porę roku.
Cały, spełniony widok niezapomnianych chwil rozkwitu. Pierwsze pąki kwiatów na drzewach, źdźbła traw szumiące nutę zadowolenia.
Wszystko to współtworzy piękny, niezapomniany widok chwil, które pojawiają się tak nagle. Przynoszą nadzieję na lepsze jutro. Dają wiarę i siłę całemu istnieniu, które budzi się ze snu. Jak wymarzony sen, dający poczucie satysfakcji z piękna losu. Sen... tak, to tylko sen. Jednakże tak realny i niosący poczucie świadomości, że wkrótce nadejdzie... Ocuci całą ziemię. -Wiosna. Najweselszy czas spośród czterech okresów.
Sprawi ona, że łono natury, rozbrzmi dźwiękiem nowego rozdziału, niosącym ze sobą mnóstwo wspaniałych chwil. Na tą chwilę warto poczekać!
1 3 1