Odpowiedzi

2010-01-29T22:31:15+01:00

Ludzie!!
Jesteśmy stworzeniami,które zamieszkują świat.To od nas zależy jaki będzie jego stan.Czy życie będzie dobre i spokojne czy też usiane konfliktami i wojnami.Jesteśmy istotami rozumnymi.Zatem żyjmy w zgodzie tak by nie niszczyć siebie nawzajem i naszego miejsca w którym żyjemy. Brońmy słuszności praw!Nie pozwalajmy by rodziły się konflikty,które nas poróżniają.Dbajmy o środowisko i to wszystko co nas otacza.Pomagajmy sobie nawzajem!Darujmy uśmiech tam gdzie go brak nie przechodźmy obojętnie obok krzywdy drugiego człowieka.Pokażmy że biją w nas wrażliwe serca.
Świat w którym żyjemy i w którym będą żyły nasze dzieci i rodziny zależy tylko i wyłącznie od nas samych każda indywidualna osoba ma wpływ na przyszłość i teraźniejszość.Zbudujmy wspólnie nowe trwałe fundamenty naszego lepszego świata oparte na prawdziwych wartościach.Nie uczmy się tylko brać ale dawajmy również z siebie jak najwięcej.Nie traćmy życia na nałogi bo i tak jest zbyt krótkie.Nie odbierajmy sobie życia gdyż jest ono naszym darem od Boga.Nie bójmy się okazywać uczuć!Tak wiele znaczą i są na m potrzebne.Nie udawajmy kogoś innego bądźmy po prostu sobą!
Całe nasze życie zależy od indywidualnego postępowania ale w dużej mierze od nas wszystkich.Zatem bądźmy jak jedna wielka rodzina!Bo razem możemy wszystko.

PS.Jeśli coś ci wpadnie przy okazji to możesz dopisać coś o prawach jakie rządzą światem a jakie mogły by rządzić gdyby ludzie nie myśleli tylko o sobie.