Przedstaw i uzasadnij swoją opinię na temat obchodzenia walentynek. Które z walentynkowych zwyczajów wydają Ci się szczególnie miłe, a co nie podoba ci się w tym święcie??

Proszę mam to na jutro !
Możecie na[pisać ze jest to dzień szczególny ponieważ w tym dniu można komuś zrobić przyjemność.

3

Odpowiedzi

2010-01-28T19:16:41+01:00
Uważam że obchodzenie walentynek jest jak najbrdziej ok, ponieważ kontynułujemy tradycję i możemy wysyłać sobie po tajemnie, anonimowo walentynki i nikt się na nas nie obrazi. najfajniejsze wydaje się wysyłanie walentyne, kupywanie sobie prezentów i oczywiście wybór króla i królowej balu którzy najwiecej otrzymali walentynek
10 3 10
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T19:22:15+01:00
Walentynki to święto szczególnie dla osób zauroczonych. Przez ten dzień osoby,które są nami zainteresowane przysyłają nam kartki, kwiatki wręczają upominki.
Szczególnie miłe w tym swięcie jest to, że wszyscy mówią otwarcie o swoim zauroczeniu. W tym dniu wszędzie panuje miła atmosfera i wszędzie czuć miłość. Szczególnie miłe jest to, że wręczami sobie małe, lecz znaczące upominki. W tym święcie nie podoba mi się tradycja obklejania wszystkich dookoła serduszami niezależnie czy kogoś lubimy czy nie. Bezsensowne jest także prześciganie się w tym kto ma więcej naklejek na koszulce.
Walentynki to specyficzne święto, kazdego roku tętni miłością.
Mam nadzieję że pomogłam i że o to chodziło:)
22 4 22
2010-01-28T19:52:12+01:00
Moim zdaniem Walentynki to wspaniałe święto. Jest to okazja do okazania uczuć innej osobie. Najczesciej Dzień Zakochanych spędzamy z bardzo bliskimi nam osobami. To świeto pełne miłości i ciepła. Szczególnie miłym zwyczajem walentynkowym jest podarowanie kartki tak zwanej Walentynki, w której możemy wyrazić swoje uczucia do innej osoby. Szkoda tylko, że tak niezwykłe święto obchodzimy w zimę.
26 4 26