Napisz list do Małego Księcia z Zaproszeniem o ponowne odwiedzenie planety ziemi, usasadnij swoje wypowiedzi ze warto poznawac ludzi
Prosze na teraz jak ktos moze daje max :) zalezy mi bardzo musze miec tak za 30 minut prosze daje wszystkie punkty

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T19:36:19+01:00
data.miejscowość
np 28.01.10r. Siedlice
Drogi książę!

Piszę do Ciebie list ponieważ chcę cię zaprosić ponownie na planetę ziemi. Warto poznawać ludzi mieć dużo przyjaciół ponieważ przyjaciel to najlepszy dar jaki może być. Najlepszy przyjaciel potrafi pocieszyć, dać radę. Ogólnie dobrze jest mieć dużo znajomych dlatego że jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to zawsze się dowiesz w końcu od czego są przyjaciele. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam. Do zobaczenia wkrótce.

swój podpis.... np Dorota Wiatr
1 3 1
2010-01-28T20:02:43+01:00
miejsce, data
Drogi Mały Księciu!
Na początku tego listu chciał bym Cię pozdrowić. Bardzo jestem ciekawy co u ciebie słychać. Ogromnie chciał bym cię poznać i dlatego pragnę byś wkrótce przyjechał do mnie.
Zachęcam cię do ponownej podróży na Ziemię nie tylko z powodu mojego zaciekawienia tobą. Uważam, że dzięki temu mogli byśmy się poznać a nawet zostać przyjaciółmi. Po za tym jest tu bardzo dużo ciekawych rzeczy do obejżenia. Ty miałeś przyjemność poznać życie zwierząt na pustyni, bez wody i pokarmu. Natomiast w miastach jest wszystko, czego potrzeba żywemu organizmowi do funkcjinowania. Wystarczy tylko mieć pieniądzie, a żeby je zdobyć trzeba pracować. Na Zimi jest wiele starych zabytków, kóre można podziwiać. Chciałbym cię zapoznać z moją rodziną i przyjaciółmi. Są oni naprawdę wyjątkowi. Myślę, że moi znajomi jako istoty ludzkie bardzo by cie polubiły. Nie są oni źli i nigdy nie zrobili nikomu krzywdy. Bez oporów moja rodzina przyjęła by cię w naszym domu bardzo miło.
W skrócie przedstawiłem ci życie na ziemi. Serdecznie chciałbym cię zaprosię zaprosię na planetę, na której mieszkam. Gdybyś przyjechał mógł bym cię oprowadzić i poznałbyś zwyczaje i tradycje ludzi. Pozdrawiam
podpis
2 4 2