Odpowiedzi

2010-01-28T20:40:36+01:00
Drogi Święty Mikołaju!
Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Wiem, że nie masz zbyt wiele pracy, żeby czytać wszystkie, długie, treściwe listy, więc nie będę Ci zawracać głowy.
Chciałabym Cię o coś prosić. Do szczęścia brakuje mi miłości. Moi rodzice nie dadzą mi jej już, bo się rozwiedli, mieszkam w domu dziecka i jest mi tu bardzo źle. Będę się bardzo cieszyła, jeżeli dostane jakieś ubranie i buty na obcasie, o których marzę od dwóch lat.
Jeśli odpiszesz na mój list będę szczęśliwa. Nie wymagam, żebyś spełnił moje życzenie, ale będzie mi bardzo, bardzo miło, jeżeli tak się stanie.

Justyna

PS: Zmień tylko dane w liście :D
2010-01-28T20:42:50+01:00
Święty Mikołaju!
Pisząc ten list mam ogromną nadzieję, że mnie zrozumiesz i zrobisz wszystko żeby mi pomóc. Wiem, że jesteś bardzo dobrym człowiekiem, który obdarowuje bliźnich prezentami.
Jednak ja chciałabym Cię prosić, jedynie o odrobinę szczęścia i kroplę miłości w nowym roku. Nie oczekuje wiele. Nie chcę żadnych przedmiotów materialnych, zabawek, ubrań... Pragnę jedynie zyskać odrobinę szczęścia i radości. Po prostu chciałabym być szczęśliwa.
Bardzo proszę Cię o pomoc i gorąco pozdrawiam!
Ola
2010-01-28T20:43:03+01:00
Kochany Mikołaju!
Nazywam się ... . Te święta spędzę w domu z całą rodziną . Będziemy mieli wieczerze i będziemy dzielić się opłatkiem. W tym roku chciałabym dostać... .coś w tym stylu tak myślę