Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T23:00:33+01:00

Są ludzie wierzący, i nie wierzący. Lecz niestety i Ci wierzący w Boga tak naprawde nie uczestniczą w życiu Boga. Nie chodzą do kościoła, nie uczęszczają do spowiedzi, nie modlą się i wiele innych. Przykre jest to. Bój nas stworzył na własne podobieństo a my powinniścmy to doceniac. Bóg nas kocha a my powinniśmy jego. Nie powinno byc takich ludzi.
Jednak na świecie są ludzie, którzy regularnie chodzą do kościoła, spowiedają się i starają się nie grzeszyc. Każdy człowiek grzeszy i nie przestrzegają przykazac Bożych. Lecz trzeba miec też opanowanie co do tego.
Prawdziwy katolik kocha Boga.
Jak widac są różne postawy wobec Boga.
Inni są wierząc, lecz nie żyją z Bogiem, inni niewierzący.
Lecz największym przykładem dla nas, katolików jest pełna wiara w Boga, ludzie którzy ufają mu.
Ja uważam że jestem właśnie w pełni katoliczką.

Katolicy, osoby które "wierzą w Boga" czasami tak naprawde nie mogą uwierzyc w jego istnienie. Jest to trudne. Taka osoba nawet jak się stara i wmawia sobie że w niego wierzy, tak naprawde, głęboko w sercu nie wierzy i boi się do tego przyznac. Bóg naprawde czyni cuda i to jest zbyt skomplikowane dla tych osób. Już od małego powinniśmy nawiązywac kontakty z Bogiem.
Ludzie którzy naprawde w sercu wierzą Bogu mogą się mu zwierzac, poprzez modilitwę, Jezus zawsze pomoże bo nas kocha, nawet takie osoby które nie wierzą w niego ale starają sie uwierzyc. Zazwyczaj takimi osobami są ludzie nieśmiali, którzy przezyli w życiu trudne chwile.
Naprawde możemy Jezusowie ufac i powinniśmy go kochac.
7 3 7