Odpowiedzi

2010-01-29T00:16:10+01:00
Szkoła każdemu nie chcę się do niej chodzić, lecz korzystajmy do puki możemy, bo gdy już dorośniemy wtedy nasza szkoła zamieni się w pracę.
Po pierwsze, pierwszym plusem dla którego lubimy chodzić do szkoły jest to, że w szkole spotykamy się ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi, nauczycielami. Nie lubimy się uczyć ale to właśnie nasi przyjaciele w szkole dają nam siłę na wytrzymanie ośmiu godzin w szkole. Co my byśmy bez nich zrobili.
Po drugie, minusem tego, że chodzimy do szkoły jest to, że musimy się w niej uczyć dziwnych czasem dla nas rzeczy. Jednak zadajmy sobię pytanie może to się nam kiedyś przyda. Nikt nie lubi kartkówek, testów czy też egzaminów, ale każdy musiał przechodzić prze to więc i my tez musimy.
Z kolei przejdę do tego, że jednak warto się uczyć aby potem osiągnąć swoje marzenia związane z dorosłym życiem.Niestety musimy myśleć już o swojej przyszłości w wieku 16 lat gdy wybieramy szkołę ponadgimnazjalną, moim zdaniem jest to minus szkoły, bo mając zaledwie 16 lat musisz juz myśleć o swojej przyszłości, a wiadomo, że większość młodych ludzi w tym wieku jeszcze nie myśli poważnie co chce robić jako dorosły człowiek.
Moja teza nie została do końca stwierdzona, ponieważ myślę, że tego tematu nie da się rozpatrzyć tylko pod jednym kątem, jednak myślę, że musimy się uczyć, lepiej teraz niż później mamy tego żałować.
3 2 3
2010-01-29T00:16:30+01:00
+ Spotkania z kolegami i koleżankami
+ Starania o dobrą średnią
+ Rywalizacja o wyższe stopnie
+ Nauka
+ Ćwiczenie na W-Fie

- Nauczyciele nie pozwalający biegać po korytarzu

1 5 1