Odpowiedzi

2010-01-29T00:22:55+01:00
Cześć Kasiu!
Piszę do Ciebie , ponieważ stęskniłem się za Tobą i chciałbym żebyś przyleciała do Polski na parę tygodni.Mam Ci tyle do pokazania!Ale najbardziej chcę zaoferować wycieczkę w Karkowie po Wawelu.Wawel jest to Zabytkowy Zamek i mam nadzieję , że Ci się on spodoba. Z tego co słyszałem to interesujesz się zabytkami , więc nie będzie Cię to nudziło.Więcej opowiem kiedy przyjdziesz bo nie bardzo da się wszystko opisać w tym krótkim liście.Czekam z utęsknieniem i gwarantuję , że będzie zaskakująco.

Pozdrawiam .i.m.i.ę.

Mam nadzieję że pomogłem :)
2010-01-29T00:26:27+01:00
Kochana Kate !

Na początku mojego listu chciałabym Ci serdecznie podziękować za pocztówkę z Londynu i uściskać Cię bardzo mocno. Minęło kilka miesięcy od naszego ostatniego spotkania. Mam nadzieję , że dasz się namówić na wycieczkę do Polski w przyszłe wakacje. W lipcu wybieram się ze znajomymi do Krakowa aby zwiedzić kilka ciekawych miejsc. Słyszałam, że wybierasz się z rodzicami do Polski więc myślę, że mogłabyś się wybrać z nami. Serdecznie Cię zachęcam, myślę , że będzie to ciekawe przeżycie dla Ciebie. Kraków jest pięknym miastem. Mamy w planach zobaczyć Kościół Mariacki, Muzeum Historii Fotografii, Pomnik Adama Mickiewicza i Sukiennice. Jeżeli znajdziemy siły , chcemy wybrać się do fantastycznego krakowskiego ZOO. Myślę, że odwiedzimy również Ulicę Floriańską, która jest najważniejszą z ulic na Starym Mieście w Krakowie. Przy ulicy znajdują się ciekawe kamienice, które zapewne chciałabyś zobaczyć oraz dom Jana Matejki. Nazwa pochodzi od Bramy Floriańskiej która zamyka od północy perspektywę ulicy i prowadzi w kierunku kościoła św. Floriana. To cudowne miejsca, mam nadzieję , że Cię zachwycą .

Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedz. W kopercie przesyłam kilka zdjęć z Krakowa , które wykonałam kilka lat temu.


Całuję,
slodziutka123