Odpowiedzi

2010-01-29T15:09:08+01:00
1.Ciocia z wujkiem jechali samochodem do sklepu.Nagle zaczęli się kłócić. Kłótnia wytrąciła wujka z równowagi i nie zauważył,że przed przejściem dla pieszych zapaliło się czerwone światło.Piesi już wchodzili na przejście więc wujek mocno hamował,na szczęście zdążył w ostatniej chwili i nikomu nic się nie stało.

2.Pewnego razu Marysia myślała sobie,jakby to fajnie było,gdyby mama pozwoliła jej pomalować włosy na zielony kolor.Długo namawiała mamę,aż Ta się zgodziła. Marysia umówiła się na wizytę u fryzjera,który pomalował jej te włosy.Była bardzo szczęśliwa
1 1 1
2010-01-29T15:20:04+01:00
W samochodzie jedzie 5 osób. Kierowca jest skoncentrowany na rozmowie z koleżanką obok. Kierowca nie zauważył czerwonego światła i przejścia dla pieszych, na szczęście w porę zahamował nikogo nie rozjechał. Jednak o wydarzenie doprowadziło do kłótni i zostanie kierowcy na długo w pamięci.


Agata postanowiła się odmłodzić. Była u dentysty, kupiła nowe okulary.Na końcu zostały włosy, lecz Agacie brakowało pieniędzy, więc postawiła sama pomalować włosy. Kupiła tanią farbę i poszła domu. Nałożyła na włosy poszła oglądać telewizję. ZAGAPIŁA SIĘ I ZAPOMNIAŁA O WŁOSACH. Po godzinie poszła spłukać włosy i okazało się że są zielone. założyła czapkę i udał się do fryzjera.
1 5 1