Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-29T15:45:06+01:00
1. Moja siostra była u swojej koleżanki z podstawowki zeby powspominać stare dzieje. Wróciła późno w nocy, troche wypiły itd, od razu położyła się spać. Następnego dnia wychodziła do pracy i szukała swoich butów i nie mogła ich znaleźć. Mama pytała czy przypadkiem nie zostawiła ich u koleżanki. Siostra mówiła, że nie, że pamięta, że wróciła w butach, bo pamięta jak je ściągała. zaczęło się dochodzenie, szukanie. Zadzwoniła do koleżanki że się upewnić a koleżanka powiedziała, że ma ten sam problem bo nie może znaleźć swoich! Ale za to zauważyła, że są jakieś inne. Okazało się, że moja siostra ubierała się przy zgaszonym świetle i ubrała buty koleżanki a swoje zostawiła! Po długich poszukiwaniach, buty wróciły do właścicielek

2. Kiedy Ania była mala...
dorośli na imprezie rodzinnej rozmawiali i nie chcieli zeby dzieci słuchały. Ale Ania nie chciała wyjść z pokoju. wujek zażartował : Aniu idź zobacz czy Cie nie ma w Twoim pokoju.
Ania poszła i wróciła zapłakana po około godzinie. Aniu co się stało? - zapytała mama. - Znalazłam się w szafie, ale nie mogę z niej wyjść.
Wszyscy dorośli poszli do pokoju. Okazało się ze Ania znalazła siebie w lusterku które jest w szafie.

prosze o naj:)
2 3 2
2010-01-29T15:48:56+01:00
Żona Einsteina zapytana, czy rozumie teorię względności, odpowiedziała:
- Nie. Ale znam mojego męża i wiem, że można mu ufać.
(— Albert Einstein (1879-1955 )
(chyba dobrze)
1 5 1