Odpowiedzi

2010-01-29T16:27:46+01:00
Jan Kowalski
ul. Polska 1/11a
00-111 Warszawa
tel. Kom. 0600 111 333

AS S.A.
Szanowny Pan
Andrzej Nowak
Dyrektor d/s personalnych
ul. Polna 1
00-005 Warszawa


Szanowny Panie,

Dowiedziałem się z portalu Kariera.pl, że poszukujecie Państwo pracownika na stanowisko kierownika sprzedaży. Od wielu lat obserwuję działalność Państwa firmy i chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w firmie dającej tak duże możliwości rozwoju.

Trzy ostatnie lata pracowałem w firmie przewozowej JHL. W ciągu pierwszego roku awansowałem ze stanowiska przedstawiciela handlowego na stanowisko kierownika koordynacji sprzedaży produktu. Do moich podstawowych obowiązków należało zarządzanie pięcioosobową grupą przedstawicieli handlowych, organizacja reklamowych oraz dobór i szkolenie kadry pracowniczej.

W ciągu ostatnich lat z powodzeniem pełniłem funkcje kierownicze. Cechuje mnie łatwo nawiązywanie kontaktów z ludźmi, jest to bardzo ważny aspekt mojej pracy.
Lubię podejmować trudne wyzwania, jestem elastyczny w swoich działaniach i szybko się uczę nowych rzeczy.
Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizację oraz pozwoli na rozwój zawodowy.
W moim przekonaniu Państwa firma spełnia te warunki, dlatego będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy o pracę.
Z chęcią przedstawię referencję od poprzednich pracodawców.

Z poważaniem

Jan KowalskiTo jest list motywacyjny jak by ktoś nie wiedział.
2010-01-29T16:38:08+01:00
Gazeta " Czas Świecia"
Redaktor: Joanna Dolecka
ul. Wojska Polskiego 91
86-100 Świecie

Szanowna Pani Redaktor !
W imieniu całej ( wpisujesz swoją szkołę np. podstawowa i jej nazwę) szkoły podstawowej im.16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu , chciałabym poinformować Panią o zbiórce książek do szkolnej biblioteki.
Uważamy , że jest to bardzo świetny pomysł , ponieważ niektórzy ludzie mają ciekawe i niepotrzebne książki i wyrzucają je , a nam mogą się przydać.Zwracamy się z prośbą do Pani aby umieścił Pani w swojej w gazecie artykuł o tej zbiórce.
Zależy nam , aby artykuł ukazał się jak najszybciej. Mamy nadzieję , że całą klasą przeczytamy go w następnym numerze "Czasu Świecia "
Z poważaniem
(własne imię i nazwisko )