Analiza felietonu wypisz:temat,dygresje osobiste i cel.

To jest ten felieton:

Mercedes na złom
Na początku lat 90-tych klub wzbogacił sie o prawie nowy autkokar, biały mercedes 3030 wyprodukowany w 1989 roku.Ten został oklejony w barwy gornika trofeów, dzieki czemu był łatwo rozpoznawalny na drodze. Służył on pierwszej druzynie Górnika przez ponad 15 lat,ale z beigiem czasu wyruszał w coraz krotsze trasy. W koncu piłkarze przesedli sie do nowszych, luksusowych autobusów,ktore niestety są tylko wypozyczone. Zaś do starego mercedesa coraz rzadiej wsiadlai nawet piłkarze drużyn rezerwowych. W ubiegłym roku ostatni z klubowych autokarów został sprzedany z przymusu.- Jego stan techniczny nie pozwalał na ponowne zarejestrowanie.Na szczescie znalazł sie chetny na kupno, bo groziło mu nawet złomowanie-tłumaczy klubowy kierowcza,Tadeusz Lachowski.
W ostatnim czasie brak własnego srodka lokomocji coraz bardziej dokucza zawodnikom pierwszego zespołu i Młodej Extraklasie. Sromotnie przekonali sie o tym piłkarze Henryka Kasperczaka wracajac do Zabrza z warszawskiego lotniska Okrecie po obozie na Cyprze.Autokar jednego z przewoznikow uległ wtedy awarii i drużyna czekała wtedy na kolejny transpor, marznic dwie godziny na mrozie.
Być moze juz niebawem, kiedy druzyna zaczne odnosic sukcesy, do stationowego garazu zajedzie nowy autokar. Na chwile obecna jest to jednak zbyt duzy wydatek i sprawa pozostaje w sferze marzen.
Krzysztof Skutnik
PILNE Z GORY WIELKIE DZIEKI :))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-29T16:46:49+01:00
Temat : Mercedes na złom
dygresje osobiste : W ostatnim czasie brak własnego srodka lokomocji coraz bardziej dokucza zawodnikom
cel : chyba taki , żeby zawodnicy przesiedli się do mercedesa a nie podróżowali wyporzyczonymy autokarami
1 1 1