Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-29T20:52:51+01:00
Czy współczesna młodzież umie okazywać rodzicom miłość ??
Tak ,ale tylko nie wielu, ponieważ tylko nie którzyś są dobrze wychowani. Jest wiele przypadków w których można tak powiedzieć. Może tego nie widać , ale w pewien sposób to okazujemy. Nie raz jesteśmy źli na rodziców, ale to Oni nas wychowali i powinniśmy ich za to kochać . Ci którzy tego nie rozumieją są głupcami, ponieważ nie doceniają rodziców i mają wszystko z nimi związane w nosie. Znajdują się tacy, którzy z chęcią okazują miłość swoim rodzicom- pomagają im , doradzają , sprzątają.

Moim zdaniem Tak współczesna młodzież umie okazywać miłość.
2 4 2
2010-01-29T21:01:49+01:00
Współczesna młodzież mimo ,iż jest tak naprawdę brutalna i w większości nie ma szacunku dla rodziców to są ,także tacy młodzi ludzie ,którzy mają wielkie serce i potrafią współczuć.
Młodzież w tych czasach bardzo rzadko okazuje rodzicom swoją miłość ,gdyż często zostaje później wyśmiewana przez swoich rówieśników. Gdy nasi rodzice publicznie okazują nam swoje uczucia np. traktując nas jak dzieci nie zdają sobie sprawy z tego jakie to ma konsekwencje. Wśród dzisiejszej młodzieży okazywanie pozytywnych uczuć wobec rodziców jest postrzegane jako coś co nie mieści się w normach. Nastolatkowie bardzo często bluźnią na temat rodziców przy swoich kolegach i koleżankach ,aby zaprezentować się godnie wśród rówieśników.
Jednak nie wszyscy ludzie są tacy wobec swoich rodziców.Jest wiele osób na świecie ,które bardzo kochają swoje rodziny. Niestety najczęściej prawdziwą miłośc wobec rodziców okazuje młodzież bieda lub taka ,która mieszka w państwie w ,którym brakuje materiałów do życia. Takie dzieci potrafią docenić kontakty między rodzicami ,ponieważ mają tylko rodzinę i to jest dla nich najważniejsze.
Niestety często nastolatkowie nie zwracają uwagi na to jak wiele rodzice dla nich poświecili ,gdyż zaślepiają je wartości materialne jak np. komputer ,telefon i inne przedmioty ,które sprawiają radość. Wszystkie uczucia zostają tłumione wywołując często agresję lub niezrozumienie poprzez inne osoby.
Ja bardzo kocham swoich rodziców mimo tego ,że czasami robią mi wstyd. Zawdzięczam im życie. Wychowują mnie ,karmią i dbają o moje zdrowie. Moi rodzice poświęcili mi swoje życie i jestem im za to wdzięczna.Kocham ich za to że mnie nie zostawili lub nie oddali do domu dziecka i mimo trudności z cierpliwością i silna wola znosili moje wybryki.Mogli by ułożyć sobie całkiem inaczej życie gdyby mnie nie było,ale oni zdecydowali mnie wychowywać . Kocham swoich rodziców i się tego nie wstydzę.
213 4 213