Odpowiedzi

2010-01-29T17:29:37+01:00
Droga Miki !
Na początku mojego listu bardzo Cię pozdrawiam śle buziaki.Przepraszam że długo sie nie odzywałam ale byłam zbyt zajęta.Obiecuje że w najbliższym czasie sie poprawie i będe Ci odpisywała znacznie szybciej.
Jak wiesz od pięciu lat mieszkam w Polsce,jest tu bardzo pięknie.Oczywiście w Niemczech tez jest bardzo ale to bardzo ładnie ale Polska jest niczego sobie.Tak sobie pomyslałam że może odwiedziałabyś mnie na wakacjach,pokazałabym Ci piękne okolice mojej miejescowości.Naprawde zachcęcam cie do przyjazdu polski jednym z powodów są przepiękne widoki których tu niemało.Naprawde chciałabym żebyś zastanowiła się nad tą propozycją bo dawno sie nie widziałyśmy i to jest okazja żeby się zobaczyć i spędzić ze sobą troche czasu.Mogłybysmy nawet pojechać na pare dni w góry bo już się stęskniłam za naszymi wyprawami.W Polsce jest wiele ciekawych miejsc do obejrzenia i zwiedzenia,wiąże się z niomi wiele historii.
Bardzo Cię proszę przemyśl moja propozycje i mam nadzieje że dasz się skusić bo naprawde warto przyjechać tutaj.Mam nadzieje że się zobaczymy w wakacje.

Ada
11 2 11
2010-01-29T17:34:43+01:00
Droga Moniko
Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.Pisze do Ciebie, bo chce zaprosić Cię do Polski na wakacje.
Bardzo chciałabym z Tobą spędzić te wakacje w Polsce.W tym roku mam zamiar pojechać do Zakopanego.Dowiedziałam się że jest tam bardzo ładnie.
Wysłałam Ci zdjęcia, abyś zobaczyła jak tam jest.Znajdują się tam piękne góry.Można pojeźdźić na nartach.Naprawdę jest tam bardzo dużo atrakcji turystycznych.
możemy pojechać też nad morze, opalać się na tamtejszych plażach i wypoczywać w słońcu.
mam nadzieje, że przyjmiesz moje zaproszenie
Ciekawym miejscem na spędzenie wakacji są góry Karpaty.Również jest tam wiele atrakcji turystycznych.


Patrycja

9 3 9