Odpowiedzi

2010-01-29T17:11:49+01:00
Ja chciałabym zaprzyjaźnić się Zenkiem Wojcikiem z książki pt. "Ten obcy" ,ponieważ był bardzo odważny w swojej przygodzie.
Zamierzał spotkać się z dobrym wujkiem.Zenek w czasie swojej przygody poruszał się autostopem.Był bardzo odważnym i mądrym chłopcem, który uciekł od ojca, bo jego ojciec był alkoholikiem i się nim nie zajmował.Chłopiec kradł jabłka z czyjegoś sadu, ponieważ był głodny.W czasie wyprawy, poznał bardo fajnych przyjaciół, które mu pomagały.
Gdybym go spotkała zapytałbym z kąd on ma takie fajne pomysły,jak dawał sobie radę w przygodzie,czy chciałby przeżyć jeszcze jedną taką przygodę,czy jest szczęśliwy u wujka.
Ja i Zenek byśmy byli wspaniałymi przyjaciółmi.Zaprosiłabym go w niesamowitą podróż, gdzie byśmy odkrywali nowe miejsca i cieszyli się tak niesamowitym życiem.
2 3 2
2010-01-29T19:52:55+01:00
Ja chciałbym zaprzyjaźnić się Zenkiem z Ten Obcy,ponieważ był bardzo odważny w swojej przygodzie.Zenek poruszał się autostopem i autobusami, aby szukać swego wujka.Był bardzo odważnym i mądrym chłopcem, który uciekł od ojca, bo jego ojciec był alkoholikiem i się nim nie zajmował.Chłopiec kradł jabłka i inne owoce, ponieważ był głodny. Poznał wtedy przyjaciół, którzy mu pomagali.
W lesie pomogli mu zrobić domek, ale on i tak wszystko robił sam.
Był odważny i bystry. Dlatego wiec chciałbym przyjaźnić się z Zenkiem.
2 1 2