Odpowiedzi

2010-01-29T19:13:09+01:00
Deski ... jakiegos kija miedzianego i wez to przybij a potem taka skrzynke i przybij i masz sanki :d
2010-01-29T19:23:27+01:00
1. Weźmy jeden z 1,8 m długości, sosny i przeciąć go dokładnie w połowie, co daje 2 x 900mm długości. Są biegaczy.

2. Podejmie pozostałe 1,8 m długości sosny i przeciąć go na cztery równe części, co daje 4 x 450 mm długości. Są to cross-szyn.

3. Take cross-szyn, 30mm środek od końca i 30mm na mnie z boku, i uczynić znak do wiercenia. Wywiercić dziurę w ramach każdego z czterech rogów 3,5 mm średnicy. Dodać wkręcać w każdym z tych otworów na tej samej stronie.

4. Cut krzywej (promień 130mm) i pryszczycy wcięcia kolei na biegaczy (zrób to na oko, lub kliknij tutaj szablon). Wywiercić dziurę po prostu wystarczająco duże, aby liny. Cel ten jest teraz przed saniami.

5. Poz. Jedną z cross-szyn na górnej krawędzi jednego z biegaczy na back end (bez krzywych i wycięcie). Dopasuj otwory masz przewiercone transgranicznego kolejowego z centrum długość Bieżnik, uczyni to cross-zwis kolei Runner 15mm na zewnątrz.

6. Drill małe otwory pilotażowe przez otwory na krzyżu, barierki, prosto do biegania. Wkręty Wstaw. Powtórz krok 5 na drugim końcu transgranicznego kolejowego, mocowania do innych runner.

7. Zostaw szczeliną 10mm i miejsce innego cross-szyny, marka otwory pilotażowe i włóż długie śruby.

8. Prowadzą aż wszystkie cztery biegi szyny są ustalone w stanowisku.

9. Weźmy jeden z cross-brace lub pieszo sztuk kolei ok. 360 mm długości, z kolei na sanki i znak od długości potrzebne, aby dopasować dokładnie między dwoma biegaczami, przycięte na długość. Wkręt do dolnej części tylnej transgranicznego kolejowego. Dołączanie do biegania na każdym końcu: to jest aby zablokować szyny boczne. Uważaj, aby zapobiec krótkie śruby od przechodzi do górnej belki poprzecznej szyny lub na zewnątrz biegaczy.

10. Miejsce listwy na stanowisko w listwy wcięcia. Wywiercić dwa otwory 3.5mm przez runner, a następnie otwory pilotażowe w pryszczycy koniec kolejowych. Wstaw śruby, powtórz na drugim końcu.

11. Cut taśmy aluminiowej o połowę. Wywiercić dziurę o 20mm z jednego końca i znowu od 80mm, a dalsze otwory 80mm odstępy. Biacze otworów. Już od początku krzywej umieścić śrubę w pierwszym dołku, a następnie lekko zginać aluminium co pozwala umieścić drugi i tak dalej, dokładnie gięcia metalu na całym łuku i zapewnienie, że pobyt w dostosowywaniu się do dno drewniane runner.

12. Zastosuj matowy lakier lub olej duński, dwie warstwy minimum.

13. Zaczekaj na śniegu.