Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • ellu
  • Rozwiązujący
2010-01-30T11:29:28+01:00
Marzenia to bardzo piękna rzecz-na świecie i w życiu. Moim cudownym marzeniem jest zostać nauczycielką. To jest też częściowo moje hobby. Marzę o tym od dziecka. lubię też się w to bawić, uczyć moją młodszą siostrę lub tłumaczyć koleżance, która czegoś nie rozumie. Jest to dla mnie wielka frajda! Marzeniami zajmuję się od dawna. Marzę głównie o godz. 22.00. Wtedy już leże w swoim łóżku i tam sobie myślę: Co by było gdybym naprawdę teraz została tą nauczycielką- było by pięknie! Do marzeń potrzebna jest wyobraźnia. Zamykasz oczy i pokazuje ci się cały ten obraz. Ja jak siedzę przed biurkiem nauczycielki albo przed tablicą i piszę: Lekcja 56 Temat.....
No właśnie i co by było tematem? Do tego potrzebna by mi była nauczycielska książeczka- taką jak ma moja pani, bo to właśnie tam pisze o czym mam rozmawiać z uczniami i jak.
Marzenia są potrzebne, bo przecież jak planowalibyśmy od dziecka swój dom marzeń? No właśnie przez te oto marzenia. Dzięki nim w przyszłości możemy je zrealizować. Ja na pewno to zrobię, stanę na wysokości zadania i spełnię, to o czym marzę.