Odpowiedzi

2010-01-30T11:32:30+01:00
Małgorzata Musierowicz to moja znajoma od wielu lat. Razem skończyłyśmy Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu oraz Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Małgosia jest autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży
jest rownież ilustratorką, czy projektantką ubrań dla dzieci. Jest ona twórczynią cyklu powieści jeżdycjada. Ta kobieta jest naprawdę bardzo zapracowana i nie mamy dla sie bie wiele czasu. Jednak od zawsze byłyśmy bardzo dobrymi przyjaciółkami. Pisywała felietony do Tygodnika Powszechnego, które później zostały wydane w formie trzech książek pod tytułem: Frywolitki, czyli ostatnio przeczytałam książkę!!! Stanisław Barańczak to brat Małgosi. Znam go od wielu lat jest poetą i tłumaczem. Jej męzem jest Bolesław Musierowicz- architeket wnętrz. Pozanała go podczas studiów. Pamiętam jak cjodzili na pierwsze randki. Mają razem czworo pięknych dzieci. Małgorzata jest to osoba bardzo ciepła i miła. Zawsze gdy do niej chodze pisze coraz to nowsze książki dla dzieci. Ma wiele zasług, jednak wymieniałam tylko te które były dla niej najważnejsze.

1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T16:53:16+01:00
Z Małgorzatą Musierowicz poznałyśmy się w liceum do którego razem uczęszczałyśmy. Już wtedy pisała opowiadania, które łączyła ta sama, główna bohaterka. Jej zeszyt do geografii, był wspaniałą "książką". Zamiast pracować na lekcji pisała. Mimo tego, świetnie się uczyła. Muszę przyznać, że ma talent, którego nie opiszą żadne słowa. Obecnie posiadam jej wszystkie książki, które do tej pory zostały wydane. W życiu prywatnym jest osobą ciepłą i bardzo miłą.
~Jola z Poznania
1 5 1