Odpowiedzi

2010-01-30T12:22:06+01:00
W swoje 18 urodziny, Bella przecina sobie skórę podczas rozpakowywania prezentów w domu Cullenów. Jasper chciał ją zaatakować. Edward i jego rodzina opuszczają Forks. Wampir uważa bowiem, że naraża ją na zbyt wielkie niebezpieczeństwo. Żeby mu uwierzyła, Edward mówi dziewczynie, że już jej nie kocha i nie potrzebuje. Isabella zapada w głęboką depresję na ponad siedem miesięcy, po jego odejściu. Zaprzyjaźnia się z Jacobem Blackiem, zaczyna spędzać więcej czasu w rezerwacie La Push. Jej wyobraźnia słyszy głos Edwarda, kiedy jest w niebezpieczeństwie, dlatego Bella robi wszystko byle go nie zapomnieć. Po tym jak indianin bliżej poznaje Bellę, zakochuje się w niej, jednak ona wciąż darzy Edwarda uczuciem. Jacob nagle zaczyna chorować i zmienia się, nie chce widzieć się z przyjaciółką. Wkrótce okazuje się, że legendy, które jej opowiadał są prawdziwe. Stał się wilkołakiem - największym wrogiem wampirów. Chroni Bellę przed Victorią, która nade wszystko pragnie zemsty po śmierci Jamesa. Wielkie zamieszanie rozpoczyna się, kiedy Alice - siostra Edwarda - widzi w swojej wizji Bellę, skaczącą z klifu, Edward przekonany jest, że jego ukochana nie żyje. Wtedy to nie widząc sensu w swojej dalszej egzystencji, decyduje się wyjechać do Voltery we Włoszech i sprowokować Volturi, by go zabili. W samą porę Alice i Bella powstrzymują go przed wyjściem na słońce i ujawnieniem swojej prawdziwej tożsamości. Żeby nie zabić wampirów i Isabelli, Volturi stawiają warunek, że w najbliższym czasie Edward musi zamienić swoją ukochaną w jedną z nich, co chłopak chce jak najbardziej odwlec w czasie. Po powrocie do Forks, Jacob Black nie chce dalej utrzymywać kontaktów z Bellą, a Edward obiecuje jej, że już nigdy nie zostawi ukochanej, chyba, że sama będzie tego chciała.


9 2 9
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T12:25:22+01:00
29 kwietnia nasza klasa miała się wybrac do Warszawy do kina na film pt. "Księżyc w Nowiu". Cała klasa zebrała się pod szkołą o godz 8 rano. Wszyscy stawili się punktualnie, przed godz 9 byliśmy na miejscu. Seans zaczynał się o 9.30 więc mieliśmy trochę czasu aby kupic coś do picia i jedzenia. w Sali kinowej zajęliśmy wygodne miejsca i czekaliśmy na projekcję filmu. W czasie trwania filmu w sali trwała cisza i zainteresowanie fabułą filmu.
"Księżyc w nowiu" jest połączeniem romansu z horrorem, w którym rozterki zakochanej dziewczyny przeplatają się z opisami nieprzeciętnych wydarzeń.
Film pt. "Księżyc w Nowiu" bardzo mi sie podobał i na wszystkich wywarł ogromne wrażenie.Po seansie udaliśmy się pod szkołę gdzie z niej udaliśmy się domów.Jutro będziemy w szkole dyskutowac o filmie.
8 3 8