Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T12:31:13+01:00
Miejsce i nadwca Data
Drogi Turysto!
Na samym wtsępie chciałbym cię serdecznie pozdrwoić i przeprosić za to, że cię niepokoje. Sądze jednak że mam do tego istotny powod.
Mianowicie chcę zaprosić cię do naszego pensjonatu "OSCYPEK". W sezonie zimowym polską atrakcją są Tatry, a w naszym pensjonacie jest moc rozrywek i zabaw. Rano kiedy się wstaje można otworzyć okno i podziwiać widoki, potem prawdziwe góralskie śniadanie. Potem wraz z całą grypą i naszym przewodnikiem można udać się na zwiedzanie gór, lec jeśli kogoś nie interesują przechadzki po wysokościach może udać się do naszego salonu gier nawiązać znajomość lub zagrać w bilard. Niedaleko ośrodka jest aquapark czynny całą dobe. Oprócz tego wszystkiego co wymieniłem wyżej za ogrodzniem jest wesołe miateczko i stok narciarski. a co Sobotę udajemy się na wycieczkę po okolicznym terenie: Krupówki, Słowacja, Wisła, Rabkoland i wiele wiele innych.
Dziękuje za przeczytanie listu i zapraszam do zapoznania się z pełną naszą ofertą na stonie internetowej: www.pensjoatoscypek.pl.
Miłego dnia:
BACA
6 4 6
2010-01-30T12:37:59+01:00
Jako właściciel njplepszego pensjonatu w Zakopanym wiem co jest dobre i piękne. Nasze góry są jedne z najpiękniejszych i najwyższych w Polsce. Na szlakach górskich można spodkać wiele dzikich zwierząt. Oczy cieszą liczne, chronione rośliny. Na krupówkach mozna kupić dosłownie wszystko od małych figurek do owiec i psów. Tatrzańskimi szlakami lubił podróżować papież- Jan Paweł II. Zimą papież zjeżdżał na nartach. W Zakopanym można zaobaczyć muzeum Kornela Makuszyńskiegi i na malym cmentarzyku jego grób. W naszych górach było kręconych bardzo wiele filmów. Zakopane jest miejscowością, która nie zależnie od pogody jest nastawiona turystycznie. Można tu miło i przyjemnie spędzać czas np.: w karczmach, restauracjach, w klubach itp.
3 3 3