Odpowiedzi

2010-01-30T16:49:47+01:00
My favourite animal
its name is fifi
it is a dog
it is a small
it is a long tail
it is a short ears
it is a long body

moje ulubione zwierze a
jej imie to fifi
jest to pies
jest mały
ma długi ogon
ma krótkie uszy
ma długie ciało
2010-01-30T20:46:11+01:00
Mój kot ma na imię Gepard. Dostałam go od rodziców na 13 urodziny. Gepard jest b koloru białego i ma czarne oczy.
Jest niewielki. Lubi się bawic ze mną i innymi ludzmi. Uwielbia, gdy ktoś poświęca mu dużo uwagi i interesuje się nim.
Gdy nikt nie zwraca na niego uwagi potrafi nie źle napsocic.
Ostatnio wylał całą wodę z miski, bo nikt nie chciał się z nim bawic.Gepard ma już 3 lata. Jestem do niego bardzo przywiązana.
Żadko się z nim rozstaje. Jeździ nawet ze mną na wakacje. Jestem zadowolona z tego, ze nie ma problemów z jazdą samochodem czy innymi pojazdami. Jego ulubioną zabawką jest zielona myszka, która już jest bardzo zniszczona, ale dlatego, ze kot nie rozstaje się z nią nigdy nie mogę jej wyrzucic. Jest przywiązany do mnie i mojej rodziny. Często przyłącza się do naszych zabaw. Gdy gramy w warcaby siedzi razem z nami i słucha tak jak by rozumiał co mówimy. Gepart jest najlepszym kotem na świecie i przenigdy nikomu go nie oddam nawet za milion:) wpiszesz tam imie i na co go dostales/las
Po angielsku My cat's name is ........ I got it from their parents .......... ........ is the color .... and has black eyes.
Is small. Likes to play around with me and other people. She loves when someone paid him much attention and is interested in him.
When nik not pay attention to it can not wanton wrong.
Recently poured all the water from the bowl, because nobody wanted to play around with it ..... is no longer .... years. I am very attached to him.
Rarely parted with him. He travels with me even on vacation. I am satisfied that there is no problem with driving a car, or other vehicles. His favorite toy is a green mouse, which is already very damaged, but because the cat is not parting with it I can never discard it. Is attached to me and my family. Often joins in our playground. When we play checkers sit with us and listens as if he understood what we say. .... is the best cat in the world and over will not give it to anyone, even a million:)
2.My favourite animal is my dog. He's name is Aron.(wpisz imię zwierzaka).He has long black fur and big brown eyes. When I go back from school I like play with my dog and go for long walk with him.Sometimes he's scamp. But it doesn't matter because I love my dog.My friend says that he's really energy dog and it's funny with him. :)
Moje ulubione zwierzę jest mój pies. On ma na imię Aron. (Wpisz imię zwierzaka). Ma długie czarne futro i duże brązowe oczy. Gdy wracam ze szkoły lubię grać z moim psem i pójść na długi spacer z him.Sometimes on przyjemniaczek. Ale to nie ma znaczenia, bo kocham moje dog.My znajomym mówi, że on naprawdę pies energii i jest śmieszna ze sobą. :)