Ja mam problem z kompem ;|.
Może mi ktoś powiedzieć co z tym zrobić?
Kiedy otwieram okno na pulpicie , obojętnie jakie np. okienko gg to jest wszystko ok, a gdy chcę je wyłączyć, to ona się jakby przycina i zostaje na pulpicie, tylko jest nieaktywne. (czyli tak jakby było wyłączone, ale dalej widać to na pulpicie). Kurde no i nie wiem, nawet nie mogę odświeżyć tego, bo jest po prostu brak reakcji. Każde okienko, które wyłączę "zostaje".
Może ktoś wie jaka jest przyczyna? Zmieniłam dzisiaj antywirusa na Noda, może to? o.O
Z góry dzięki za odpowiedź, dam najlepszą ;).

A i jeszcze zauważyłam :D, że jak wyłączam internet, to wszystko wraca do normy o.O

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T16:05:51+01:00
A można spytać z jakiego antywirusa? Sam Nod czegoś takiego (raczej) nie powoduje, ale antywirusy dość bardzo ingerują w system i prawda jest taka, że po ich usunięciu często system traci stabilność... Szczególnie miałem takie problemy po odinstalowaniu Pandy;p. Wciśnij alt+ctrl+del, zakładka procesy i zobacz co zżera najwięcej CPU. Oprócz procesu bezczynności systemu coś na bank będzie się wieszać. Ewentualnie po zamknięciu okna, jeśli dalej zostanie, to w zakładce procesy możesz daną aplikację(musisz ją tam znaleźć) wyłączyć (zakończ proces). Proponuję powyłączać wszystkie procesy, przy których w kolumnie "Nazwa użytkownika" pisze nazwa Twojego użytkownika (np u mnie: Bezi), a potem odpalać po kolei programy których używasz i testować, któryś z nich zacznie sprawiać problemy.
Dałaś edycję zanim zdążyłem Ci napisać;). W takim razie prawdopodobnie to problemy z Nodem jako tako. Spróbuj go wyłączyć kompletnie i wtedy zobacz jak będzie system działał, ewentualnie spróbuj przeczyścić system narzędziami typu CCleaner.
1 1 1
2010-01-30T16:08:31+01:00
Miałem podobnie, ale mi znikneło gdy przeczyściłem ccleanerem. Więc może tobie też pomoże.

CCleaner - www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html
Stąd pobierzesz.

Mam nadzieje, że pomogłem.
1 5 1
2010-01-30T17:11:12+01:00
Widocznie występuję jakiś konflikt.
Spróbuj przeinstalować przeglądarkę (polecam Firefox-a)
Jeżeli to nic nie da spróbuj powyłączać wszystkie programy działające w tle (oprócz przeglądarki), nie wyłączaj jednak wszystkich na raz tylko po kolei, sprawdzając przy tym czy zaszły jakieś zmiany.
Po twoim opisie ciężko cokolwiek wysnuć.
Na drugi raz napisz czy zmieniałaś coś w komputerze, czy coś nowego instalowałaś bo wtedy łatwiej można dotrzeć do źródła problemu.
Peace :) i powodzenia