Daje wam aż 20 pkt :)

Przetłumaczcie na angielski to krótki opowiadanko...


Chłopiec, który ma na imię Colin Marsh, ma 14 lat i mieszka w Newcastle. Pojechał na wakację ze swoją siostrą Julią, która ma 13 lat i mieszka w Londynie. Pływali na jeziorze i nagle łódka przewróciła się i wpadli. Julia nie umiała pływać. Colin przypłynął z Julią do brzegu i ocalił jej życie. Colin został wynagrodzony nagrodą.

2

Odpowiedzi

2009-10-05T15:58:27+02:00
The boy, who's name is Colin Marsh, has 14 years old and lives in Newcastle. He went on vacation with her sister Julia, who is 13 years old and lives in London. Swimming in the lake and suddenly turned the boat and fell. Julia could not swim. Colin arrived with Julia to the shore and saved her life. Colin was rewarded the prize.


PROSZE PERFEKCYJNIE PRZETUMACZONE
2009-10-05T16:10:41+02:00
Chłopiec, który ma na imię Colin Marsh, ma 14 lat i mieszka w Newcastle. Pojechał na wakację ze swoją siostrą Julią, która ma 13 lat i mieszka w Londynie. Pływali na jeziorze i nagle łódka przewróciła się i wpadli. Julia nie umiała pływać. Colin przypłynął z Julią do brzegu i ocalił jej życie
. Colin został wynagrodzony nagrodą
.

The boy who name`s Colin Marsh is 14 years old. He lives in Newcastle. He went on holiay with his sister- Juliet who is 13 years old and she lives in London. They swam across the lake in a boat and suddenly boat to throw down and they fall into lake.


Colin received reward.