Odpowiedzi

2010-01-30T16:57:44+01:00
Telewizja to przyjaciel ,ponieważ wiele z niej się możemy dowiedzieć w faktach lub wiadomościach.są w niej też różne teleturnieje,które warto oglądać. lub ,możesz napisać tak.moim zdaniem telewizja to złodziej czasu ponieważ gdy ją długo oglądamy zaczynają nas oczy boleć . w tym czasie zmarnowanym na telewizja możemy iść na podwórko i pograć w piłkę.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T17:18:35+01:00
Telewizja jednocześnie jest naszym przyjacielem jak i złodziejem czasu.
Jeśli korzystamy z niego rozważnie daje nam on wiele korzyści. Z telewizji możemy dowiedzieć się o ważnych wiadomościach z świata np. o katastrofach.Telewizja jest także źródłem nauki i rozrywki.Możemy oglądać przeróżne programy naukowe ,które pomagają w zrozumieniu świata. Telewizja służy także jako źródło rozrywki. Mamy mnóstwo opcji do wyboru. W telewizji często lecą różne bajki ,filmy i horrory ,zależy co kto lubi.
Telewizja może być jednak złodziejem czasu.Jeśli ktoś nie ma umiaru i ogląda telewizję bez przerwy jest to nazywane uzależnieniem. W tych czasach bardzo łatwo jest zmarnować w taki sposób dzień. Najpierw obejrzymy 60 minutowy serial ,później przełączymy na ciekawy film który trwa 1,5 h ,a następnie obejrzymy teleturniej czy program. W ten sposób w bardzo szybkim tempie może uciec nam dzień. Produkowane są cały czas nowe seriale , które nas interesują i chcąc wiedzieć co będzie dalej co dzień oglądamy go o tej samej porze marnując czas.
Telewizja w rozsądnym przedziale czasowym jest przyjacielem, natomiast bez umiaru jest ona złodziejem czasu.
2 5 2