The first day in new school it was very important for me. I was very excited, because ti it was new enveronment. I and my friends were reluctant to go to school. We were sad than this is the end of our holiday. But there also things witch me enjoy. I was looking forward to see with my friends. When I entered the school together with Kamila we realised than we don't know were our classroom. There was lot of teenagers everywhere. Everything were it alien, but not awful. I listen carefuly to teachers at during lesson. When they say of estimate, I was asking myself: Does I advise oneself in this school. I have return to house with headache and I wasn't felt best. Friends adn family is questioned as new school please me, but I didn't heave on power so many, in order to answer on questions. I got used for it, and I enjoy, that I'm chose to this school.


Przetłumaczyć na j polski :-)

3

Odpowiedzi

2010-01-30T18:00:24+01:00
Pierwszy dzień w nowej szkole był dla mnie bardzo ważny. Byłem bardzo podekscytowany, gdyż była to nowa szkoła. Ja i moi znajomi nie chcieliśmy iść do szkoły. Byliśmy smutny ,że już jest koniec naszych wakacji. Ale istnieje także wiele rzeczy,które mnie cieszą. Zobaczę moich znajomych. Kiedy wszedłem do szkoły razem z Kamila zdaliśmy sobie sprawę, że nie wiemy gdzie nasza klasa. Było dużo młodzieży z całego świata. Wszystko to było obce, ale nie straszne. Słucham uważnie nauczycieli w czasie lekcji. Kiedy mówią o szacunku, ja zadawałem sobie pytanie: Czy Radzę sobie w tej szkole. Mam wrócić do domu z bólem głowy i nie czuć się najlepiej. Przyjaciele i rodzina są przesłuchiwany w nowej szkoły prosimy o mnie. Przyzwyczaiłem się do tego i cieszę się, że się wybrałem do tej szkoły.
2010-01-30T18:05:27+01:00
Pierwszy dzien w nowej szkole byl dla mnie bardzo wazny. bylam bardzo podekscytowana poniewaz to bylo cos nowego. Ja i moi znajomi niechetnie szlismy do szkoly. Bylismy smutni że to juz koniec wakacji. ale są tez jakies pozytywy. W koncu zobacze sie z przyjaciolmi. kiedy weszlysmy z kamila do szkoly nie wiedzialysmy gdzie jest nasza sala (kl.). wszedzie bylo duzo mlodziezy.wszystko bylo obce ale nie przerazajace. slucham dokladnie nauczyciela podczas lekcji.kiedy mowi o ocenianiu zastanawiam sie czy poradze sobie w tej szkole. wrocilam do domu z bolem glowy i nie czulam sie najlepiej. rodzina i przyjaciele pytali jak bylo w szkole ale nie mialam tyle energii aby odpowiedziec na te pytania.Ciesze sie że wybralam tę szkole.
2010-01-30T18:08:31+01:00
Pierwszy dzień w nowej szkole był dla mnie bardzo ważny. byłam bardzo podekscytowana ponieważ to było coś nowego. Ja i moi znajomi niechętnie szliśmy do szkoły. Byliśmy smutni że to już koniec wakacji. ale są tez jakieś pozytywy. W końcu zobaczę się z przyjaciółmi. Kiedy weszłyśmy z Kamila do szkoły nie wiedziałyśmy gdzie jest nasza sala . wszędzie było dużo młodzieży.wszystko było obce ale nie przerażające. słucham dokładnie nauczyciela podczas lekcji.kiedy mówi o ocenianiu zastanawiam się czy poradzę sobie w tej szkole. wróciłam do domu z bolę głowy i nie czułam się najlepiej. rodzina i przyjaciele pytali jak było w szkole ale nie miałam tyle energii aby odpowiedzieć na te pytania.Ciesze się że wybrałam tę szkole.

Nie wiem czy dobrze. Bo w niektórych nie wiedziałam jak ułożyć zdanie. To tam możesz przeglądnąć sobie i popoprawiać. Ale mi się wydaje że tylko 2 zdania są źle.

Ale myślę że pomogłam
...
I jak możesz to daj mi NAJ:))