Odpowiedzi

2010-01-30T23:18:50+01:00
Kłamstwo w końcu i tak wyjdzie na jaw.Z życia codziennego twoim punktem zaczepienia w pracy mogą być oceny szkolne.Możesz okłamać rodziców gdy spytają cię o ocene z ostatniej klasówki.Ty skłamiesz a mama idąc na wywiadówkę i tak dowie się prawdy.W konsekwencji rodzice stracą do Ciebie zaufanie.
Co do lektury:Kobieta okłamując swojego męża robiła i źle i dobrze.Ale gdyby powiedziała mu prawdę wtedy (tak możemy przypuścić) ten człowiek jeszcze bardziej podjąłby walkę z chorobą.Nie jestem w stanie nic więcej Ci tu powiedzieć.Szczerze mówiąc już nie pamiętam tej lektury. ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T23:30:56+01:00
Do kamizelki mogę Ci napisać argument: Po pierwsze, postaram się odwołać do noweli Bolesława Prusa pt. "Kamizelka", aby udowodnić, iż kłamstwo nie jest rzeczą dobrą. Główni bohaterowie, to małżeństwo, które nawzajem się okłamuje, poprzez regularne skracanie kamizelki. Mimo, iż chcieli dobrze, to oszukiwali się, a w życiu powinniśmy być świadomi i przyjmować to, co zesłał na nas los, ponieważ tylko prawda może nas wyzwoli. tyle;) Wymyślić drugi argument, czy dasz rade?:))