Odpowiedzi

  • Roma
  • Community Manager
2010-02-22T18:43:00+01:00
Drodzy nauczyciele i wychowawcy!
Dziękujemy Wam za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście. Aż nazbyt dobrze wiemy, że często byliśmy dla Was ciężarem, sprawialiśmy kłopoty. Przepraszamy za wszystkie te przykre chwile. Mamy nadzieję, e zapomnicie nasze błędy i brak dobrych manier.
Już dziś, wielu z nas zaczyna wspominać szkolne czasy i Wy zajmujecie w tych wspomnieniach szczególne miejsce. Pierwsze chwile spędzone w szkole przekonały nas, że jesteście przyjaciółmi i jako tacy macie dla nas czas, dobre słowo i uśmiech, ale kiedy trzeba także przyganę. Byliście z nami w chwilach trudnych i radosnych. Będziemy o Was pamiętać i mamy nadzieję, że nie sparwimy zawodu Wam i tej szkole, w której pobieraliśmy naukę.
Koleżanki i koledzy!
Nadszedł dzień, w którym opuszczamy mury naszej szkoły. Dziś dzwonek wezwał nas tu po raz ostatni w charakterze uczniów. Pewnie pamiętacie pierwszy dzień, kiedy to przyszliśmy tu pełni obaw i ciekawości. Dziś odchodzimy stąd dojrzalsi o kilka lat doświadczeń, gotowi do rozpoczęcia nowego etapu życia.
W zdobywaniu wiedzy pomagali nam, nauczyciele, próbując rozbudzić w nas ciekawość świata, wyjaśnić jego zawiłości. Pomagali nam rozróżnić rzeczy ważne od błahych. Jednak ich główną troską było wychowanie nas na wartościowych i uczciwych ludzi, dlatego w moim i w ich imieniu życzę Wam powodzenia i "dobrych wiatrów w Wasze życiowe żagle."
84 4 84
2010-02-22T19:30:53+01:00
Drodzy uczniowie i nauczyciele!
Nadeszła chwila, której każdy wyczekiwał. Uczniowie chcieli zakończyć tę szkołę i mieć wakacje, a nauczyciele pragnęli wypoczynku. Wszyscy tu stoją lecz każdy z nas myślami jest gdzieś indziej. Jedni marzą o górach inni o morzu... Jednak każdy zastanawia się co wyniesie z tej szkoły? Czego się dowiedział? Ja pragnę w imieniu rady uczniowskiej podziękować nauczycielom za ich trud włożony w naszą naukę. Nie było to wcale łatwe, abyśmy coś pojęli. Jednak wychowawców chciałbym specjalnie wyróżnić. To oni wpajali nam zasady dobrego wychowania. Z tej szkoły wyniesiemy przez nich nie tylko wiedzę, ale i dobre maniery oraz przykładne zachowanie. Nie zawsze mieliśmy takie samo zdanie jak nauczyciel ale zawsze jakoś dochodziliśmy do porozumienia. Nie zapomnę także i o pracownikach, którzy dbali o czystość i nasze bezpieczeństwo. Im także składam wielkie podziękowania. W tej szkole oprócz wiedzy zdobyliśmy przyjaciół co jest najważniejsze w życiu. Bardzo za wszystko dziękuję i składam życzenia na dobre wakacje. Miłego wypoczynku.
56 4 56