Odpowiedzi

  • ellu
  • Rozwiązujący
2010-01-31T11:06:13+01:00
Moją najlepszą koleżanką jest Edyta. To dziewczyna rok ode mnie starsza. Bardzo ją lubię, bo jest dla mnie zawsze życzliwa i miła. Potrafi powiedzieć słowo przepraszam i dziękuje. Właśnie za to najbardziej ją cenię. Jeszcze za wiele innych rzeczy, np. kiedy w moim domu jest coś nie tak - ona to widzi i pociesza mnie jak nikt. Jeśli mam zły humor ona mnie rozśmiesza, a jeśli ja coś zapomnę to ona mi to da, a sama powie nauczycielowi, że tego nie ma (choć tak naprawdę , to ja tego nie miałam). Jest osobą współczującą i wrażliwą, ale nie z przesadą. Myślę, że we dwie się dobrałyśmy. Potrafimy rozmawiać o rzeczach, których moi najbliżsi nie mieli pojęcia. Zawsze wszystko jej powiem. Nie mamy przed sobą tajemnic.
Myślę, że takich ludzi jak Edyta powinno być więcej.Teraz o chłopaku:
Moim najlepszym kolegą jest Bartek. To chłopak rok ode mnie starszy. Bardzo go lubię, bo jest dla mnie zawsze życzliwy i miły. Potrafi powiedzieć słowo przepraszam i dziękuje. Właśnie za to najbardziej go cenię. Jeszcze za wiele innych rzeczy, np. kiedy w moim domu jest coś nie tak - on to widzi i pociesza mnie jak nikt. Jeśli mam zły humor on mnie rozśmiesza, a jeśli ja coś zapomnę to on mi to da, a sam powie nauczycielowi, że tego nie ma (choć tak naprawdę , to ja tego nie miałem). Jest osobą współczującą i wrażliwą, ale nie z przesadą. Myślę, że we dwójkę się dobraliśmy. Potrafimy rozmawiać o rzeczach, których moi najbliżsi nie mieli pojęcia. Zawsze wszystko mu powiem. Nie mamy przed sobą tajemnic.
Myślę, że takich ludzi jak Bartek powinno być więcej.
2 3 2
2010-01-31T15:32:10+01:00
No nie znam twojej szkoły . więc nie można za bardzo..
ale trzeba opisac (mogę naprowadzić)
jak wygląda, sposob bycia, styl , cechy charakteru, czym sie wyroznia. we wstepie go przedstaw która klasa , gdzie mieszka (bo to chyba charakterystyka )
w rozwinieciu wlasnie to co napisalam;)
zyczliwie czyli nie piszesz swoich uwag i co ci sie podoba lub nie. a w zakonczeniu np. Bardzo ja/go lubię, poniewaz milo moge spedzac z nim czas. Myslę, że każdy chciałbym miec taka/takiwgo przyjaciela.
2 3 2