Daje 25 punktów za samo sprawdzenie czy nie ma błędów (fleksyjnych , ortoghraficznych,interpunkcyjnych,językowych itp.) Prosze o wypisanie ich !! ;)

(akapit)Moim zdaniem najbiedniejszą dzielnicą Mielca są ogródki działkowe niedaleko mojego domu. Uważam tak ponieważ osob z `zewnątrz` uznały by,że są to domki jednorodzinne. Są bardzo małe i nie ogrzewane. Na podwórkach panuje haos i brud. Szczególnie jesienią i zimą.

(akapit)Małe nieogrzewane domki,obrośnięte pleśnią i wszelkimi wijącymi roślinami sprawiają wrażenie starych zaniedbanych domów w których ktoś jeszcze mieszka. W domkach nie ma prądu a w niektórych doprowadzona jest woda. Są małe mają 2 do 3 pokoji i "łazienkę". Na podwórzu panuje haos. Obumarłe szczątki roślin nadal leżą na zaoranej ziemi. Czasami przechodnie wrzyucają śmiecie za płot. Ludzie nie iteresują się tymi posesjami podczas zimy dlatego są zaniedbane. Drzewa zrzuciły liście,które przez całą zimę przeleżą pod drzewami tak jak owoce które spadły z drzew. Żadko kiedy są uprzątnięte przed nadejściem zimy. Płoty są zardzewiłe jakby nie były malowane od kilku lat. Domki niektóre popisane są mazakami i kredą przez młodzież. Gdzieś między posesjami biega mały kudłaty piesek. Od kilku lat jest tam widywany. Jest chudy i nie wyczesany.
(akapit)Moim zdaniem jest to najbiedniejsza dzielnica Mielca...
Dodajcie tu coś... Nie miałam bladego pojęcia co !

3

Odpowiedzi

2010-01-31T12:10:00+01:00
Chyba niema ja mam 4 z polskiego ale niewidze
2010-01-31T12:11:19+01:00
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-31T12:15:15+01:00
(akapit)Moim zdaniem najbiedniejszą dzielnicą Mielca są ogródki działkowe niedaleko mojego domu. Uważam tak ponieważ osoby z `zewnątrz` uznałyby, że są to domki jednorodzinne. Są bardzo małe i nieogrzewane. Na podwórkach panuje chaos i brud - szczególnie jesienią i zimą.

(akapit)Małe nieogrzewane domki, obrośnięte pleśnią i wszelkimi wijącymi roślinami sprawiają wrażenie starych, zaniedbanych domów, w których ktoś jeszcze mieszka. W domkach nie ma prądu, a tylko do niektórych doprowadzona jest woda. Są małe, mają od 2 do 3 pokoi i "łazienkę". Na podwórzu panuje chaos. Obumarłe szczątki roślin nadal leżą na zaoranej ziemi. Czasami przechodnie wyrzucają śmiecie za płot. Ludzie nie interesują się tymi posesjami podczas zimy dlatego są zaniedbane. Drzewa zrzuciły liście, które przez całą zimę przeleżały pod drzewami tak jak owoce, które spadły z drzew. Żadko kiedy są uprzątnięte przed nadejściem zimy. Płoty są zardzewiłe jakby nie były malowane od kilku lat. Niektóre domy popisane są mazakami i kredą przez młodzież. Gdzieś między posesjami biega mały kudłaty piesek. Od kilku lat jest tam widywany. Jest chudy i niewyczesany.

(akapit)Moim zdaniem jest to najbiedniejsza dzielnica Mielca i niewątpliwie należy z tym coś zrobić. Przecież tyle słyszy się o różnego rodzaju akcjach, których celem jest promocja naszego miasta. Wspólnie zadbajmy o to, aby nie tylko centrum Mielca było wspaniałe i czyste, ale także inne dzielnice.

PS. Błędy ortograficzne były i chyba w dwóch zdaniach takie "niefajnie" brzmiące słowa. Ogólnie praca jest Ok :)