Odpowiedzi

2010-01-31T14:30:38+01:00
Też nie wiem najlepiej miałam podobną sprawę przeszłam sie do nich uprzejmie przeprosiłam i poprosiłam i mówię ci zgodzili się od razu podpisałam parę świstków i gotowe ;]
2010-01-31T14:33:59+01:00
Szanowni lokatorzy !
Zwracam się do was z prośbą, o odstąpienie suszarni przy ulicy ...[np.Ogrodowa 14] w celu przekształcenia jej na siłownię.
Swoją prośbę motywuję tym, że suszarnia nie była używana od lat, a siłownia przydałaby się wielu młodym ludziom zamieszkującym lokale mieszkalne w bloku przy ul. Ogrodowej 14. W sprzęt zainwestowałabym własne pieniądze, a korzystanie z niej byłoby bezpłatne.
Proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Eugenia Krawczyk.
Lista osób wyrażających zgodę na odstąpienie suszarni :
2010-01-31T14:37:08+01:00
Do:
Mieszkańcy bloku mieszkaniowego
przy ulicy Dymanowskie 33.

Drodzy mieszkańcy! Moja petycja, będzie dotyczyła jednego z naszych wspólnych dóbr, dokładniej lokalu użytkowego <tj. suszarni>. Na wstępie, opiszę krótko problem, mianowicie chciałbym użytkować to pomieszczenie, inaczej niż wymaga tego, wstępne przeznaczenie. Chciałbym, w naszej suszarni zamontować siłownię. Myślę, że nie będzie to dla Państwa, zbyt duży problem, bo suszarnia jest sporadycznie użytkowana. Zobowiązuję się, do przestrzegania ciszy nocnej, oraz nienaruszania spokoju mieszkańców. Mam nadzieję, iż moja prośba, skierowana do Was, Drodzy Lokatorzy, będzie rozpatrzona pomyślnie. Jeśli nie ma, Pan/Pani nic przeciwko przeznaczeniu naszej suszarni, na siłownię , proszę o podpis, na dołączonej obok liście.
Z poważaniem Jan Kowalski.

A petycja powinna wyglądać tak :
Imię i Nazwisko Numer Lokalu Podpis <najlepiej czytelny>