PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE NA ANGIELSKI:
1. Jednym z moich złych wspomnień jest to że pewnego razu będąc na wycieczce rowerowej z przyjaciółką ja zostałam pogryziona przez psa. Gdy jechałyśmy rowerami zza płotu nagle wyskoczył pies zeszłyśmy z rowerów i próbowałyśmy iść w strone domu ale nam się to nie udało gdyż on zaczął nas gonić i pogryzł właśnie mnie. Na szczęście nam się nic poważnego nie stało dzięki szybkiej reakcji mojego taty który odgonił od nas tego psa. Ja zostałam przewieziona do szpitala. To był najgorszy dzień w moim zyciu.

2. Pewnego dnia w moje urodziny wstałam jak zwykle o tej samej porze. Poszłam do łazienki umyłam się i ubrałam i poszłam jeść śniadanie. Wchodzę do kuchni a tu duży ulubiony mój tort, dużo prezentów i cała rodzina. Nigdy nie zapomnę tego dnia był to najpiękniejszy dzień w moim życiu.

DZIĘKUJE:*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T15:35:20+01:00
1.One of my bad memory is that on one occasion while on a trip cycling with a friend I am, I was chewed by a dog. When you were driving in bicycle from behind the fence, the dog suddenly jumped out of the bike zeszłyśmy and próbowałyśmy go toward the house but we did not succeed because he started chasing us and I just Bites. Fortunately, we have nothing serious has happened thanks to a quick reaction from my dad who odgonił us the dog. I was taken to a hospital. It was the worst day of my life.
2.One day, my birthday I got up as usual at the same time. I went to the bathroom I washed and dressed and went to eat breakfast. I enter the kitchen and here my favorite big cake, lots of presents and the whole family. I will never forget that day was the most beautiful day of my life.