Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T16:26:39+01:00
....Moim zdaniem nastolatki korzystają z internetu dla zabicia czasu.Niektórzy z nich szukają w internecie znajomości .
Inni zaś czytają opowiadania , słuchają muzyki .Są też tacy który grają na internecie w gry . Bywają też tacy , którzy szukają w nim pomocy.
....Internet bywa też przydatny iż (znajdują się w nim encyklopedie) , (słowniki) . Można znaleźć w nim wiele przydatnych informacji np.aby rozszerzyć swoją wiedzę .
Jednak korzystając z internetu trzeba być ostrożnym - nie wolno podawać swoich danych osobowych , adresu ...
....Według mnie internet to fajna rzecz , iż można pogłębiać w nim swoją wiedzę oraz zawierać nowe znajomości . Osobiście korzystam z internetu i jestem z niego zadowolony/zadowolona.

To w () masz podkreślić.

.... to akapity .
5 4 5
  • Użytkownik Zadane
2010-01-31T19:40:28+01:00
Nastolatki używają internetu do nauki. W internecie można szybko dowiedzieć się ważnych wiadomości, nie tylko z kraju ale również z za granicy. Można łatwo i bezpłatnie się kontaktować się z przyjaciółmi z zagranicy lub z kolegami ze szkoły. Możne znaleźć wielu nowych przyjaciół przez różne strony internetowe. Na różnych stronach internetowych są rzeczy na sprzedaż, po tańszej niż w sklepach cenie. Internet jest nie tylko do szukania wiadomości ale również dla przyjemności.Można za darmo oglądać filmy nie idąc nigdzie. Internet ma tą zaletę że o której chcemy godzinie możemy coś sprawdzić lub poszukać coś ważnego. Więc internet jest nam potrzebny w życiu codziennym, ale nie jest on najważniejszą rzeczą w naszym życiu.Internet służy nam nastolatkom do nauki, poszerzania horyzontów, zawiązywania nowych znajomości. :)
2 3 2