Odpowiedzi

2010-01-31T16:39:09+01:00
Drogi Waldku !

Niedziela będzie JEDNYM z ciekawiej spędzonych dni tych wakacji.
Zamierzam pójść razem z TROJGIEM moich przyjaciół na zakupy i do wesołego miasteczka, a następnie do kina na `Królewne Śniezkę i SIEDMIU krasnoludkow`.
Po powrocie mamy w planach oglądnąć ostatni odcinek serialu `TRZYDZIEŚCI DZIEWIĘĆ i pół`... a jeśli będziemy jeszcze na siłach - udamy się na koncert zespołu `PIĘĆ DWA dębiec`.
Napisz co u Ciebie słychać. STO lat Cię już nie widziałem !
Twój kumpel
Zenek


pozdro ;P
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-31T16:40:45+01:00
( liczebniki bede pisac duzymi)

Czesc imię !(napisz jakie uważasz)

Co tam u ciebie ? U mnie ok moja kotka okociła się i urodziła CZTERY kotki są słodkie może chcesz jednego ? JEDEN sprzedałam sąsiadce spod PIĄTKI a TRZY jeszcze mam. Są naprawdę śliczne w związku z tym za DWA dni w niedzielę jedziemy w TRÓJKĘ do Warszawy do Weterynarza podobno tam jest JEDEN z najlepszych w Polsce. Pójdziemy do TRZECH galerii na zakupy. Muszę sobię kupić sweterek. Potem pójdziemy na duży obiad złożony z DWÓCH dań tak powiedziała moja mama. Na PIĘTNASTĄ mamy umówioną wizytę o doktora nasz numerek to TRZYDZIEŚCI. Jeśli starczy czasu to tata obiecał że pójdziemy do tego kina na pięknej STO wiesz tam gdzie kiedyś byliśy i spotkaliśmy Cezarego Pazurę z TRZYNASTEGO posterunku. około OSIEMNASTEJ wsiądziemy do na auta i pojedziemy do domu myślę że do DWUDZIESTEJ dotrzemy do domu i zdąże obejrzeć STO JEDEN delmateńczyków które lecą na polsacie DWA. A ty co planujesz robić w niedzielę ? Jeszcze jedno pytanie czy ostatnim razem jak się spotkaliśmy u cioci na imieninach szóstego grudnia nie zabrałas mojej JEDNEJ bluzki tej z napisem euro DWATYSIĄCEDWANAŚCIE. Wiesz nie mogę jej znaleźć.
Moja mama pyta czy możemy was odwiedzić CZWARTEGO marca
Dziękuje za twó list i czekam na następny.
STO buziaczków dla ciebie.


Podpis
2 3 2